Wpis z mikrobloga

  • 0
@GodALLU
Ja #!$%@? - zrobiłem za krótki spadek i wstawiłem za krótka szybę (nie mam drzwi) i teraz zmi zalewa trochę łazienkę kiedy biorę prysznic xD
  • Odpowiedz
Polecam, teraz chyba standard bo dawno brodzika nie widziałem. Aczkolwiek jeśli nie chcesz w kółko przecierać płytek ze smug i piany sugeruje iść w szarość. Uwaga 2: przy zakupie sprawdź odpływ i wybierz taki który łatwo się wyciąga i czyści bo zatyka się dość często mieszkając z kobietą
  • Odpowiedz
@Winiarreq: Jeszcze jedno szklana kabina wyglada ładnie (szczególnie zaraz po montażu) trzeba ściągać wodę po każdym prysznicu i regularnie czyścić. Ostatnimi czasy coraz częściej spotyka się zabudowane kabiny bez szyby tj. Ściana pokryta jakimiś kamykami itp.
  • Odpowiedz
@GodALLU: Mam coś takiego u siebie i generalnie jest spoko. Jedyny minus to taki, że chyba trzeba dobrać płytki do tego. Moje płytki na podłodze nie były najtańsze, a zostają na nich straszne zacieki/plamy od wody/mydła. Fugi to samo. Nie można tego domyć. Może dla tego, że sa trochę chropowate, żeby się nie ślizgać.
Ewentualnie polecam brodzik z konglomeratu bo podobno fajnie się sprawdza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: Jak byłem chwilę w wakacje w albanii to połowa łazienek w nowszych czy remontowanych budynkach tak wyglądała i stwierdziłem że to zajebiste rozwiązanie, wydaje się to dużo łatwiejsze w utrzymaniu w czystości niż brodzik
  • Odpowiedz
@Badbehaviour: Sama od siebie nie, spad przed tym chroni. Wolno opadająca woda z deszczownicy nie ma takiego ciśnienia. Natomiast podczas brania prysznica napewno coś wyleci poza obrys. Podstawą w takiej łazience wydaje mi się że jest gumowa ściągaczka.
  • Odpowiedz
@GodALLU: Nie mam, ale znam kogoś, kto ma :D Sprawdza się, tylko to musi zrobić jakiś porządny fachowiec, żeby nie było problemu ze spływaniem wody. No i ja bym dała jasne kafelki na podłogę, bo jak czasem jakąś ostrzejszą chemię polejesz no to te ciemne mogą się odbarwić.
  • Odpowiedz