Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KobyleCaco: Pasi ( ͡º ͜ʖ͡º). Merc ma jakąś sensowną bronię? Bo wspomagany klątwą i szkieletami powinien ubijać moby. Jak masz wolny punkt to wrzuć w ścianę kości, żeby zblokować moby.
@Ademu: troche slabo zaczalem bo... mam do piekla merca z 3 ataku z piorunami, kiedys myslalem ze on pomoze mi z diablo, ale teraz ja mam problem z brakiem dobrego tanka ... troche zal teraz usuwac wylvlowanego merca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KobyleCaco: Ale ten merc jest Ci zupełnie nie przydatny. Zdejmij mi tylko itemy i kupuj z a2. Tu nie ma miejsca na sentymenty ( ͡ ͜ʖ ͡). Ty masz napier...ć( ͡ ͜ʖ ͡). Szybko nabijesz lvl nowemu na koszmarze w a3 lub na krowach.
@covr: a dla druida-wilkołka jaki kumpel najlepszy? Mam tego z trzeciego aktu, żeby mi zamrażał moby i często jest to bardzo przydatne, ale moze powinienem też Brad tego beduina? Jego aura nie gryzie się z tą dawana przez ducha/rosomaka? Na piekle mam podobny problem co op ;)
troche zal teraz usuwac wylvlowanego merca


@KobyleCaco: xD co. Przecież tak się leveluje merca - zdobywasz parę poziomów na baal runach i idziesz wynająć nowego, bo wynająć możesz zawsze merca z levelem o 1 mniejszym od swojego. Kto by czekał, aż merc dobije level...