Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie, nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi. Spaliśmy z chłopakiem ponad miesiąc temu, orgazm był tylko u niego, spust był poza pochwą, więc teoretycznie nie powinno dojść do zapłodnienia. Jakoś dzień później dostałam okres. Aktualnie pisząc to spóźnia mi się okres, dzień czy dwa. I pytanie brzmi, czy mogło dojść do zapłodnienia? No ale niby okres miałam w tamtym miesiącu. Pytam, bo nie do końca się orientuje a mam teraz dość stresujący okres w życiu, stąd ten spóźniający się okres, a nie do odrazu ciąża.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61969d956d062d000ad47a8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 62
  • Odpowiedz
@southlander: Jeśli ma na przykład bardzo nieregularne cykle, to owszem szansa jest minimalna, ale nadal jest. Nieprawda jest twierdzenie, ze nie ma możliwości ciąży :)
  • Odpowiedz
@somskia: No chwila. Wystąpienie okresu oznacza brak ciąży. Lekarzem nie jestem, ale według mojej wiedzy tu nie ma innych możliwości, zwłaszcza na tak wczesnym etapie, chyba że Mirabelka pomyliła okres z plamieniem. Oczywiście dla świętego spokoju, warto się skonsultować z ginekologiem, ale jeśli wszystko jest dokładnie tak jak opisała, biologicznie ciąża jest niemożliwa.

A oburzyło mnie raczej to, że jest pogadanka o antykoncepcji w sytuacji gdzie sprawa jest w 100%
  • Odpowiedz
ŻarliwaKuropatwa: Jeśli masz normalne cykle, jakieś 28-dniowe to nie ma szansy na ciążę.
Szansa by była, gdybyś miewała cykle 14-dniowe.

Owulację ma ok. 14 dni przed okresem i tylko w ciągu 4-5 dni w miesiącu, w okolicach owulacji, masz szansę na zakręcie w ciążę.

Nawet jakbyś uprawiała seks bez zabezpieczenia w dni płodne to i tak szansa na ciążę za pierwszym razem to jakieś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: -nie zabezpieczaj się
-olaboga chyba jestem w ciąży
Zrób po prostu test, a nie jak kretynka pytasz na stronce z papieżami. Każdy stosunek bez zabezpieczenia to potencjalna ciąża, więc takie wróżenie ze szklanej kuli nic nie da.
  • Odpowiedz