Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie, nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi. Spaliśmy z chłopakiem ponad miesiąc temu, orgazm był tylko u niego, spust był poza pochwą, więc teoretycznie nie powinno dojść do zapłodnienia. Jakoś dzień później dostałam okres. Aktualnie pisząc to spóźnia mi się okres, dzień czy dwa. I pytanie brzmi, czy mogło dojść do zapłodnienia? No ale niby okres miałam w tamtym miesiącu. Pytam, bo nie do końca się orientuje a mam teraz dość stresujący okres w życiu, stąd ten spóźniający się okres, a nie do odrazu ciąża.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61969d956d062d000ad47a8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? mojej byłej niekiedy 2tyg się określ spóźniał, trochę przypał był i stresik xd ale powiem tak lepiej wziąć to "na klatę" i zrobi test dla pewności, bo im więcej stresu tym opóźniasz okres i wpadniesz w taka niepotrzebna spirale
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze myślisz że jak nie będziesz mieć orgazmu to nie zajdziesz w ciążę czy jak? Po drugie to że nie doszedł w środku wcale nie znaczy że nie doszło do zapłodnienia, stosunek przerywany NIE chroni przed ciążą, po trzecie trudno kupić w rosmanie test ciążowy za pięć złotych? Mówisz że to było miesiąc temu XD edukacja seksualna w Polsce leży i kwiczy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Apka flo do monitorowania cyklu, obserwacja, nauka o kobiecej fizjologii i wybór antykoncepcji. Później się za seksy bierz, bo to jest niedorzeczne, że pełnoletnia kobieta nie wie, co się dzieje z jej ciałem.

Tak, okres ma prawo się spóźniać przez stres. Nawet o 2 tygodnie.

Dzień przed okresem miałaś dni niepłodne. Do tego brak skończenia w środku. Brak również Twojego orgazmu (a jest istotny, żeby plemniki mogły łatwiej się „przedostać)”.