Wpis z mikrobloga

Co to #!$%@? jest Fast Pro? Jakieś 3 tygodnie temu dostaje od Revoluta na maila i w apce informacje ze trzeba wymienić moja kartę chociaż ważność była do 2023. Myśle sobie - #!$%@? no dobra. Miałem być informowany w apce o całym procesie wysyłkowym a nie byłem, a wczoraj odbieram karte ze skrzynki (przeleżała tydzień) i została wysłałaś przez firmę Fast Pro. Googluje co to za podmiot i okazuje się ze to jakaś firma zajmująca się przesyłkami z Chin o której w internecie są same negatywne opinie. WTF? To jakiś scam?

#revolut
  • 11
  • Odpowiedz
Udało się panu rozwikłać zagadkę? Dostałam ostatnio kartę zastępcza w ten sam sposób. Po czym przez ponad miesiąc rozmawiałam na czacie w aplikacji, żeby się coś dowiedzieć. Ostatecznie poradzono mi ją anulować i zamówić jeszcze jedną, jeśli nie jestem pewna nadawcy. Kolejna karta przyszła w takiej samej kopercie, nadawca Fast Pro tyle że Wiązowna. Po kolejnej próbie dowiedziałam się od anglojęzycznego konsultanta, że z jego informacji wynika, że polski oddział korzysta z
  • Odpowiedz
Zauważyłam też, że w prawym górnym rogu koperty jest naklejka ,,opłata naliczons" naklejona na tekst, który ( jak się mocno przyjrzałam) ma nazwę i numer oddziału Poczty Polskiej, który rzekomo nadal ta przesyłkę. Nie rozumiem na jakiej zasadzie to miałoby działać, a jeszcze bardziej martwi mnie fakt, że Fast Pro ma negatywne opinie na internecie.. Nie byłoby to takim problemem, gdyby nie była to karta do bankomatu..
  • Odpowiedz
@Alemuk: u mnie to samo, strach korzystać z tej karty, przepakowana w jakąś kopertę jak jakieś zaproszenie na targi garnków. Pod tą naklejką jest info, że umowa z pocztą polską i nr umowy. No i jaką teraz mam pewność że jakiś Czesiek nie spisał sobie nr i nie podepnie tego pod jakieś netflixy czy inne suby.
  • Odpowiedz
Okazuje się, że przy zamówieniu karty przesyłka standardowa ma się do czynienia z taką właśnie koperta i nazwa nadawcy, ale przy wybraniu przesyłki priorytetowej dostarcza ja DHL, zapakowana w solidna czarna kopertę z informacją na naklejce, że nadawca jest Revolut. Po zakupie takiej karty otrzymałam potwierdzenie na maila i była wzmianka również o firmie Tag, która zrozumiałam miała być nadawcą. Ostatecznie nie dopatrzyłam się tej nazwy na kopercie, ale nawet jeśli, to
  • Odpowiedz