Wpis z mikrobloga

  • 104
Ja #!$%@? i jak co jesień w robocie to samo xD
Tylko DZISIAJ dwie osoby przyniosły l4. Serio ludzie? Lekko zaczyna brać kaszel/katar i od razu lecicie do lekarza? Ja też mam lekki stan podgorączkowy, ale biorę rano polopiryne, potem dwie saszetki w pracy i dam radę odsiedzieć etat. Przynajmniej robota zrobiona i nie mam tego w dupie.
A tak jak zaraz połowa składu pójdzie na zwolnienie to pozostali będą musieli #!$%@?ć 2 razy bardziej. Ogarnijcie się

#pracbaza #januszex #l4 #choroby #korposwiat
  • 108
  • Odpowiedz
@Pan_Mefedronu: są jeszcze głupsi, jedna laska u nas w pracy postanowiła przyjść z grypą. Jak kierowniczka wygoniła ją do lekarza, to było już za późno, cały pokój chory. Nie, nie miała wtedy nic pilnego do roboty, mieliśmy martwy okres. A kierownictwo mamy w porządku - jak źle się czuję to piszę, że wybieram się do lekarza i bajlando, sami zachęcają żeby wziąć te kilka dni więcej i się porządnie doleczyć.
  • Odpowiedz
Ja też mam lekki stan podgorączkowy, ale biorę rano polopiryne, potem dwie saszetki w pracy i dam radę odsiedzieć etat.


@Goronco: A potem zarażasz ludzi w pracy. Nie ma co, kult #!$%@? w tobie silny.
  • Odpowiedz
@Goronco: no widzisz, w normalnej pracy jak przelożony widzi, że bierzesz polopiryne i pracujesz pocąc się i kaszlac nie zachwala Cie za twoja super postawe tylko każe #!$%@? do lekarza i isc na l4, radze zmienic prace albo zostan gdzie jestes bo mentalnosc niewolnika pracoholika odpowiada
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A tak jak zaraz połowa składu pójdzie na zwolnienie to pozostali będą musieli #!$%@?ć 2 razy bardziej.

@Goronco: a jak przyjdą do pracy chorzy, to zaraz 3/4 składu będzie na L4.

A jak to nie bait, to współczuję niewolniczej mentalności i troski o nie swoją firmę.
  • Odpowiedz