Wpis z mikrobloga

Poznalem tą dziewczyne na szkoleniu na uczelni. Studiuje inny kierunek. Po szkoleniu poszlismy do baru razem z paroma innymi znajomymi. Bylo spoko, odprowadzila mnie na tramwaj, nawet zainicjowala pocalunek i sie calowalismy pare razy. To było 6 listopada wiec juz jakis czas temu. Piszemy od czasu do czasu, niby spoko wszystko, ale jakos nie moge ją naklonic zeby sie ze mna spotkala. Proponuję juz drugi raz a ona podaje powód dlaczego nie. Nie mam powodu zeby jej nie wierzyć, ale sama nie podaje innego terminu. Napisalem tą wiadomosc co na screenie i juz wiecej nie bede pisał. Myslicie ze ma ze mnie bekę? „Panie kapitanie” - co to #!$%@? jest xdd #pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #randkujzwykopem
soshiu - Poznalem tą dziewczyne na szkoleniu na uczelni. Studiuje inny kierunek. Po s...

źródło: comment_1637188951nWfPGiDyorEcCAADI1UL9p.jpg

Pobierz
  • 64
to serio ma takie znaczenie co bedziemy robic?


@soshiu: No ma na początku ¯\_(ツ)_/¯. Mi się nie pytaj o wytłumaczenie dlaczego tak jest, bo sam jak kogoś polubię to mam trochę gdzieś co będziemy robić. To co napisałem z robieniem otoczki po prostu działa na kobiety i na prawdę zyskasz tak robiąc.
@soshiu: następnym razem podaj dwa terminy spotkań. Druga sprawa " to jak będziesz chciała się spotkać...", stawiasz ją jako osobę decydująca i a siebie jako czekającą. Następna wiadomość trąci desperacją. Sugestia: poszukaj innej a ta jak się odezwię po jakiejś przerwie to albo odrazu konkrety albo daj sobie spokój. Prawda jest taka że jak kobieta ma na Ciebie ochotę to znajdzie czas. Powodzenia.
@soshiu: Jeszcze nie widziałem tak różnych opinii Mirków pod wpisem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na moje oko, to jesteś tylko opcją. Jakby była naprawdę chętna, to by coś zaproponowała. Ja bym odpuścił, bo trzeba się szanować. Ew. odpuść i w przyszłości jak sama coś zaproponuje lub nawiąże do tego, że mieliście się spotkać, to zacznij działać.
@soshiu: Jakby dziewczyna chciała to by znalazła czas nawet o 22. Wiem, bo sam się spotykałem z jedną różową co pracowała na różne zmiany i czasem pisała, że kończy o 19-20 i czy chce się spotkać.

Jesteś opcją na wypadek jakby się nudziła, dlatego trzyma Cię pod ręką.
ale sama nie podaje innego terminu


@soshiu: one tak już mają, proponujesz dwa terminy, bo masz inne zajęcia i musisz wiedzieć wcześniej

"panie kapitanie" to pewnie tekst z jakiegoś filmu/serialu/książki
hm może zapytaj ją wprost "Chcesz się w ogóle jeszcze spotkać? Bo nie wiem jak rozumieć Twoje sygnały wcześniejsze i obecne" i niech ona się gimnastykuje


@Missudi: Odpisze, że chce ale teraz akurat nie może, żeby dalej dawał jej atencję.
Od kobiet rzadko kiedy otrzymasz szczerą odpowiedz. Dlatego należy mieć swoje zasady.
Ja proponuję spotkanie 2 razy. Jeśli 2 razy odmówi, nie podając alternatywnego terminu kasuję kontakt.
Odpisze, że chce ale teraz akurat nie może, żeby dalej dawał jej atencję.


@l-RAD-l: mimo wszystko nawet po takim odpisaniu widać intencję, bo jak chcemy się jeszcze spotkać, to wtedy odpowiadamy coś miłego odnośnie drugiej osoby