Wpis z mikrobloga

Poznalem tą dziewczyne na szkoleniu na uczelni. Studiuje inny kierunek. Po szkoleniu poszlismy do baru razem z paroma innymi znajomymi. Bylo spoko, odprowadzila mnie na tramwaj, nawet zainicjowala pocalunek i sie calowalismy pare razy. To było 6 listopada wiec juz jakis czas temu. Piszemy od czasu do czasu, niby spoko wszystko, ale jakos nie moge ją naklonic zeby sie ze mna spotkala. Proponuję juz drugi raz a ona podaje powód dlaczego nie. Nie mam powodu zeby jej nie wierzyć, ale sama nie podaje innego terminu. Napisalem tą wiadomosc co na screenie i juz wiecej nie bede pisał. Myslicie ze ma ze mnie bekę? „Panie kapitanie” - co to #!$%@? jest xdd #pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #randkujzwykopem
soshiu - Poznalem tą dziewczyne na szkoleniu na uczelni. Studiuje inny kierunek. Po s...

źródło: comment_1637188951nWfPGiDyorEcCAADI1UL9p.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Za pierwszym razem zaproponowalem zebysmy sie wieczorem spotkali a ona „ajj mam dzis do wieczora stacjonarnie na uczelni”. Oczywiscie nie napisala „a jutro ci pasuje?” A kapitana absolutnie nie podsuwalem xd rozumiem ze to zartobliwie tak napisala, tylko nie wiem dlaczego. Wczesniej jeszcze „szefie” xD
  • Odpowiedz
@dunayer: W sumie fajna laska sie wydawala. Szkoda troche ze tak szybko ta znajomosc sie zakonczy (prawdopodobnie) . Nawet sie dobrze nie zaczela…
  • Odpowiedz
@soshiu: :|
to nic, wystarczy że cokolwiek zawiało w głowie. Na tablicy fb ostatnio mi wyskakują różne historie jak to laski mają inne zachcianki od trzeźwo/po alko; Ogólnie dobrze, że się skończyło na dalszym jakims pisaniu i lekkiej zlewce, bo pokazują mi się tematy że dziewczyny podciągają pod gwałty jeśli faceci ulegają wylewnym koleżankom/podrywają. Nie wiem na ile to jest zaawansowane w rl życiu, o czym gadała ze swoimi koleżankami,
  • Odpowiedz
@Missudi: Nawet na początku mi postawiła piwo, jak jeszcze byla trzezwa. Dala mi rękawiczki bo powiedzialem ze mi zimno xd Mieszane sygnaly wysyla.
  • Odpowiedz
hm może zapytaj ją wprost "Chcesz się w ogóle jeszcze spotkać? Bo nie wiem jak rozumieć Twoje sygnały wcześniejsze i obecne" i niech ona się gimnastykuje
  • Odpowiedz
@soshiu: o kobiete czasem trzeba sie troche postarac. zle sie wstrzeliles z terminami i to nie sa odmowy nie bo nie czy ide z kolezankami gdzies wiec wyolbrzymiasz. sama bajerka jest przeciez nie tylko od nakrecania ale tez poznawania sie a to ze ma dziewcze dystans i poczucie humoru to tylko plus a ze potrafi tez sama wyjsc z inicjatywa(calowanie) jeszcze wiekszy.
ty sam pytasz zdawkowo bez zadnej otoczki tylko
  • Odpowiedz
@soshiu: ogólnie czasem tak ludzie mają że na początku jest fajnie ale później jednak wracają do domu przemyślą sobie sprawę popiszą chwilę i stwierdzają meh już nie chce, w sumie to kobity tak mają raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym chyba olał i nic nie pisał po prostu, jak nie chce to nie z ciągnięcia na siłę kogoś nigdy nic dobrego nie wynika ( ͡
  • Odpowiedz