Wpis z mikrobloga

Paweł jak Asia z 4 edycji - dostaje kogos beznadziejnego, kto go ewidentnie odpycha, a dalej w to brnie. Chlopie, to Ty powinienes powiedziec tej glupiej babie ze sie wymiksowujesz z eksperymentu.

Po zapowiedzi nastepnego odcinka, mam nadzieje ze Julka nie zmieknie i wysle Aspergo na bambus. Oby te kwiaty i czekoladki jej nie uspily, raczej ma niska samoocene i moze przez takie „gesty” jeszcze „dawac mu szanse”.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 17
@iwona-karolina: Pawełek już #!$%@? dostaje, cała twarz mu chodzi z nerwów i frustracji. Sam nie wiem na co on jeszcze liczy. Ja już po 2 dniu mieszkania z nią miałbym spakowaną walizkę i ubrane buty z opcją kierunek - własny dom.
Julia chyba już tylko chce dociągnąć do ostatniego odcinka, a decyzję podjęła dawno temu. Nie wierzę, że postanowi walczyć o związek w którym nie ma za grosz chemii, podobieństw charakteru,
@shnitzel: no mam kolege co ma Aspi zdiagnozowanego na papierze i ma o wiele wieksza swiadomosc co np moze drugiego czlowieka urazic. wspominalam tez tu ze mialam przez chwile szefa prawdopodobnie Aspergera, ale nawet jak jemu sie zwrocilo uwage zeby czegos nie robil to sobie to kodowal jak robot komende (aczkolwiek przekraczal rozne granice nagminnie, mial potok slow i byl mega flegmatyczny, nasz szef wyzej musial miec swiadomosc jego dziwactwa bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@thislookslikeheresy: ale jaka kara umowna? Przecież Kaśka podczas trwania programu też sobie zrobiła "odpoczynek" od mełża na tydzień, to ja też bym powiedział, że muszę sobie pewne sprawy przemyśleć na osobności i uczestnicząc nadal w programie wróciłbym do siebie. Julka, która wyszła od Tomka i wróciła do siebie dokładnie to samo zrobiła. Czyli można. Nie rozumiem dlaczego on się tak nie szanuje i dlaczego tak desperacko przyjmuje to wszystko na klatę.
@thisismaddnes: kara umowna jest, bylo mowione, ze 30 tysi ale za powiedzenie nie przed urzednikiem, na pewno sie tez jakos zabezpieczyli w razie gdyby ktos nie chcial nagrywac, ale mysle, ze tu nie o to chodzi