Wpis z mikrobloga

Kolejne wielkie zwycięstwo polskiej patoprawicy. Wykopki pewnie dumne z zachowania swoich pobratymców?


@zdjeciegipsu: kolejny doskonały przykład plemiennej głupoty polaków. Jeśli ktoś ma poglądy raczej prawicowe to z automatu musi popierać kibolstwo, kościół i tego typu patologię? W tym kraju nigdy nie będzie normalnie właśnie przez takie zero-jedynkowe "myślenie".
@steemm: czyli każdy może coś powiedzieć oprócz wybranych grup społecznych ? Co to w ogóle za tekst, że dostał znak, aby następnym razem zamknąć ryj? Czy Ty aby na pewno się czujesz dobrze? Możemy się z nim zgadzać lub nie, jednak to nie daje praw patolom, aby niszczyć cudze mienie
@zdjeciegipsu: Pomagajmy? Szerzmy dobro? Hamujmy nienawiść?

Gdyby pan Sthur nie śmiał się i nie obrażał Polaków to by pewnie nikt mu źle nie życzył. A że jest debilem to zbiera co zasiał. Nie popieram takich zachowań, ale zdajmy sobie sprawę z przyczyny i że to eskalacja konfliktu który był prowokowany latami przez wypowiedzi państwa Sthurów w mediach o narodzie polskim.
no wykopki pokazują że tak, zobacz jak się cieszą z tego barbarzyństwa, a potem sprawdź po której stronie politycznej te jednostki stoją


@zdjeciegipsu: tyle, że praktycznie nikt o prawicowych poglądach się z tego nie cieszy. Najbardziej cieszą się dzbany pokroju OPa, które sobie coś w tych pustych binarnych łbach uroiły.
akurat widać, że pan Sztur miał całkowitą rację odnośnie tej nacji


@zdjeciegipsu: Nie miał racji. Nie spodziewał się takiego zachowania. Gdyby się spodziewał to może by się w porę zamknął. Teraz jest już mądrzejszy.
@zdjeciegipsu: przecież to ty uskuteczniasz fikołki żeby uzasadnić swoje głupie pakowanie wszystkich o określonym światopoglądzie do jednego wora. Tylko dlatego, że znalazł się w tym środowisku jakiś dzban. To jest właśnie ta plemienna głupota o której pisałem na początku. Postrzeganie rzeczywistości na zasadzie dobrzy my i źli oni bo mózg nie potrafi przetworzyć bardziej skomplikowanego obrazu sytuacji.

Założę się, że już sobie ubzdurałaś, że jestem prawicowym kucem (bo twój mózg inaczej
PATRZCIE MA NA NAZWISKO STUHR CO ZA NIEPOLAK PRAWDZIWY POLAK MUSI MIEC NA NAZWISKO KACZYNSKI

Ale mnie #!$%@?ą takie dzbany, które uważają, że mogą sobie mówić kto jest, a kto nie jest PRAWDZIWYM Polakiem. Każdy kto ma obywatelstwo polskie jest Polakiem i #!$%@? mnie obchodzi co jakiś prawak powie.
no wykopki pokazują że tak, zobacz jak się cieszą z tego barbarzyństwa, a potem sprawdź po której stronie politycznej te jednostki stoją ¯_(ツ)_/


@zdjeciegipsu: Stoją po stronie sprawiedliwości, w tym wypadku wymierzoną rękami obywateli. To takie zatrzymanie obywatelskie. Jak typ szkodzi Polsce i myśli że jest bezkarny, to niech pomyśli jeszcze raz.
maciek chciał zaangażowania to je dostał, mógł zamknąć ryj i się do polityki nie mieszać


@steemm: Zapewne jak kotś nie wyrobi i np. nastuka po ryju jakiegoś działa pro-life (np. ktoś, kogo ci "ludzie" nazywają mordercą, ponieważ usunął zaśniada) to będziesz pierwszy do kwiku "tak nie wolno, nie morzna przejśladofać za poglondy".
Jak typ szkodzi Polsce i myśli że jest bezkarny, to niech pomyśli jeszcze raz.


@Jah00: Ty brudasie cały czas szkodzisz Polsce popierając tzw. "prawicę" (w 90-99% składającą się z obcych agentów) a jakoś nikt nie smaruje nagrobka twoich dziadków.
Postrzeganie rzeczywistości na zasadzie dobrzy my i źli oni bo mózg nie potrafi przetworzyć bardziej skomplikowanego obrazu sytuacji.


@SlimKirby: Ale to jest właśnie dobre myślenie. Gorsza jest obojętność i apatia. Sprzeciw i wywieranie presji to forma obrony przed krzywdą. A sytuacja jest bardzo prosta, Polacy traktują Sthurów tak jak oni traktują Polaków. I nie uważam, że pomalowanie grobu jest bardziej obrzydliwe niż to co Sthurowie wygadywali. To ten sam kaliber obrzydliwości.
Ty brudasie cały czas szkodzisz Polsce popierając tzw. "prawicę" (w 90-99% składającą się z obcych agentów) a jakoś nikt nie smaruje nagrobka twoich dziadków.


@Filipterka25: Ja popieram osoby, które znam od lat i ręczę że służą wyłącznie Polsce. Nikt nie smaruje nagrobka moich dziadków bo moja rodzina nikomu nic złego nie zrobiła.
Ja popieram osoby, które znam od lat i ręczę że służą wyłącznie Polsce.


@Jah00: Zdrajcy poręczeni przez zdrację. Bardzo wartościowe poręczenie.

Nikt nie smaruje nagrobka moich dziadków bo moja rodzina nikomu nic złego nie zrobiła.


@Jah00: Nikt nie smaruje nagrobków przodków prawaków, gdyż poza prawakami wszyscy są na tyle cywilizowani, by się do tego nie zniżyć. Kwestia kultury, mnie to oburza ponieważ jestem człowiekiem cywilizowanym, ty to "rozumiesz" ponieważ jesteś