Wpis z mikrobloga

@howtobepro: ja chciałam tylko nieśmiało spytać, to nie jest ironia. Czemu to przejście jest zamknięte m? Czemu nie można sprowadzić odpowiednich osób potrzebnych do jego funkcjonowania i go z powrotem otworzyć?
  • Odpowiedz
  • 16
@powiedz bo 8 listopada to właśnie do Kuźnic nadciągnęła grupa ok. 2 tys imigrantów. Niedaleko przejścia rozbili swój obóz. Jednak pozostają otwarte dwa pozostałe przejścia graniczne - w Bobrownikach i w Terespolu. Tam można legalnie przekroczyć granicę, a nie z kamieniem w ręku.
  • Odpowiedz
@howtobepro: można ale pewnie nie mają się jak tam dostać. Nawet na piechotę ich nie puszczą.
Ja rozumiem że teraz to ciężko by było zapanować nad tym tłumem, żeby to miało funkcjonować normalnie. Trochę bez wyjścia sytuacja :/
  • Odpowiedz
i uważasz, że jak na pozostałe 2 przejścia dotrze ta grupa to granicą nje zostanie zamknięta xD


@Joterini2: granica została zamknięta po burdelu jaki #!$%@? przy granicy, którą chcieli przekroczyć nielegalnie. Prewencyjnie przejście zostało zamknięte, gdyż wiadomo było kto idzie i z jakimi zamiarami. Jeśli ta grupa przeszłaby do innych przejść to tak, pewnie też zostałyby zamknięte. Nie wiem jak można by było wpuścić te osoby, te same, które jeszcze
  • Odpowiedz
@howtobepro: ma 100% racji


@Aerodynamiczny_Lech_Kaczynski: czyli ubiegamy się o azyl na gębę? Bo tam nikogo z papierami nie było.
Idź dalej z tym pajacem biegającym z siatą Sterczewskim pracować na popracie i wygraną PiS w kolejnych wyborach dalej.
KO potrzebuje jasnego zwrotu i deklaracji w tej sprawie, a w ostateczności oczyszczenia klubu, bo takie Sterczewskie, Jachiry, Szczerby i Jońskie to i tak do Lewicy bardziej pasują niż do
  • Odpowiedz
@rzuf22: Czyli przyznajesz że pisanie o tym że powinni iść na przejście było kłamliwym i durnym argumentem, skoro i tak nikt nie miał zamiaru tej grupy puścić.
  • Odpowiedz