Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tęsknię za facetem, którego zostawiłam ponad rok temu. Byłam z nim 10 miesięcy.
Był bardzo przystojny i wysoki, z bardzo dobrą pracą gdy się poznawaliśmy. Nie wierzyłam, że ktoś taki się mną zainteresował.
Miał duże pojęcie o świecie i czułam się przy nim wyjątkowo, w nikim nie byłam tak zakochana.
Przyszedł COVID i go zwolnili, bardzo się starał coś znaleźć, ale przez 5 miesięcy nie dał rady. Nawet na naszych wakacjach miał rozmowy rekrutacyjne, ale odpadał na kolejnych etapach.
Musiał wrócić ze stolicy w rodzinne strony, żeby nie płacić wysokiego czynszu. Doszły kłotnie i negatywne emocje przez całą sytuację.
Pod naciskiem rodziców z nim zerwałam. Chodziło im o długi czas bez pracy i o jego tajemniczość. On nie chciał się zwierzać, bo mój ojciec to alkoholik i wszystko rozpowiada obcym i on miał tego świadomość.
Jedna ostra kłótnia i z nim zerwałam. Przyjechał ponad 450km w jedną stronę z przeprosinami i wracał za godzinę, wtedy go ostatni raz widziałam. Na tamten moment miałam go dość.
Później wysyłał prezenty, które odsyłałam.
Z perpektywy czasu wiem, że przesadzałam z wymyślaniem problemów.

Nie mamy od roku żadnego kontaktu i nie wiem, czy dobrze zrobiłam, skreślając nas.

Jestem teraz w innym związku. Jest normalnie. Jest z moich okolic, możemy się widywać, ma tu ułożone życie, ale facet jest fajnym przyjacielem, ale nie jest takim mężczyzną jak tamten.

#zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6192e7226d062d000ad44353
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: pierwsze cechy które wymieniłaś: przystojny, wysoki, z dobrą pracą.

Dla wszystkich tl;dr wymieniam highlighty:

Przyszedł COVID i go zwolnili

Nawet na naszych wakacjach miał rozmowy rekrutacyjne, ale odpadał na kolejnych etapach.

Pod naciskiem rodziców z nim zerwałam.

Jedna ostra kłótnia i z nim zerwałam.

Przyjechał ponad 450km w jedną stronę z przeprosinami i wracał za godzinę

Nie mamy od roku żadnego kontaktu i nie wiem, czy dobrze zrobiłam, skreślając nas.
Nie mamy od roku żadnego kontaktu i nie wiem, czy dobrze zrobiłam, skreślając nas.

Jestem teraz w innym związku. Jest normalnie. Jest z moich okolic, możemy się widywać, ma tu ułożone życie, ale facet jest fajnym przyjacielem, ale nie jest takim mężczyzną jak tamten.


@AnonimoweMirkoWyznania: to są kobiety, jest w zwiazku ale mysli o byłym...
ehh, byle tylko nie natrafiac na takie jak wy