Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PiS, ale ...

Nie ma żadnego ale. To jest partia populistycznych kleptokratów która wiedziała o migrantach na granicy jakoś od pół roku i dopiero ostatnio zaczęła odwalać nieefektywną szopkę.
Jest to partia, która instrumentalnie wykożystuje ten kryzys żeby przykryć korupcje, inflację i podwyżki podatków poprzez granie na prymitywnym nacjonalizmie i emocjach strachu na które łapie się szeregowy wykopek.

Żaden poważny człowiek nie powinien popierać tej paramafijnesz szajki. Żaden poważny człowiek nie powinien się łapać na ich prymitywną propagandę.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpolakow #bekazwykopkow #bialorus
  • 22
Dlatego partia PiS wysłała na granicę posłankę Jachirę, posła Szczerbę, Martę Lempart oraz zaangażowała TVN i GW


@jbc_wszystko: a nie, no to spoko. Miałem nie głosować na partię na żywca rozkradającą miliardy z budżetu państwa, niszczącą sądownictwo, podnoszącą podatki, odpowiedzilaną na horrendalną inflację, szczującą na mniejszości, zblatowaną z kościołem, kłócacą się ze wszystkimi dookoła, odpwiedzialną za pranie mózgu straszym ludziom i najwięcej nadmiarowych zgonów spowodowanych covidem w Europie, no ale skoro
@bacaa90:

Miałem nie głosować na partię (....)


Piękny chochoł. #!$%@? dokładnie to samo co zrobiliście ze Strajkiem Kobiet.
Mowiliśmy, że mieszanie tam gejów, homokomando i razem z dodatkiem ataków na kościół (za paleniem których osobiście jestem, ale w odpowiednim czasie i miejscu) skończy się tym, ze SK się rozejdzie? Mówiliśmy.
To patałachy jak ty przybiegały i jęczały to samo co teraz, że każdy kto to mówił to krypto-pisowiec.
I co się
@Majk_: Ugabuga PiS to autorytaryzm i wszyscy co na nich głosują to degeneraci i prymitywy.

Dostań odpowiedź, która ci się nie podoba, bez wyzywania kogoś od degeneratów i prymitywów jak sam to robisz po raz kolejny:

"Komentarz usunięty przez moderatora"

bez możliwości odwołania bo nawet w wymoderowanych nie istnieje.

Autorytaryzm.
Nie jestem za PiS, ale ...


@Majk_: ale kiedy podnosza podatki i wprowadzają zamordyzm covidowy, to moim teczowym obowiazkiem jest glosować razem z pisem. Kiedy wybieramy marszalka to wybieramy marszałka pisowskiego!
@ZaplutyKarzelReakcji: Niezłe urojenia.
Akurat od pojawienia się PiSu na scenie politycznej nigdy na nich ani ludzi od nich głosu nie oddałem.

No ale nie ma to jak bić chochoła i z każdego krytyka robić totalnego wroga i pisowca.
Na pewno takie jęczenie i wyzywanie wyborców przekona umiarkowanych i niezdecydowanych prawdziwych pisowców, o których powinna byc walka, żeby zagłosować na kogoś innego.
Każda krytyka opozycji to się odpala u was ciało modzelowate i gadzi mózg i lecicie 0-1 "jak opozycja tutaj daje dupy to głosuje na PIS!!!" jak to właśnie teraz zrobiłeś.


@jbc_wszystko: Świetne podsumowanie tych wpisów o działaniach na granicy. W życiu nie głosowałem na PiS a popieram obecne działania z wojskiem, policją, SG. To co proponuje opozycja w tej sytuacji powoduje antagonizację wyborców.

Najlepiej by dla nich było jakby się w
To jest partia populistycznych kleptokratów która wiedziała o migrantach na granicy jakoś od pół roku i dopiero ostatnio zaczęła odwalać nieefektywną szopkę.


@Majk_: Kwik oburzenia na wyprzedzające działania zabezpieczające granicę ze strony "postępowej" części społeczeństwa i państw zachodniej Europy byłby #!$%@? nie do opisania XD Przecież sam to wiesz. Zareagowali wtedy, kiedy już musieli zrobić cokolwiek.

Zresztą nie wiem po co to piszę, i tak pewnie zaraz usuniesz bo niezgodne z
Kwik oburzenia na wyprzedzające działania zabezpieczające granicę ze strony "postępowej" części społeczeństwa i państw zachodniej Europy byłby #!$%@? nie do opisania


@dominowiak: To jest oczywiste jak to, że po nocy następuje dzień. Taki Paweł Kowal to jeszcze pod koniec sierpnia uważał, że nic się nie dzieje i nasza reakcja jest przesadzona XD

Nie szukaj tutaj logiki, to tylko i wyłącznie wysryw w celach propagandowych - jak 90% jego wypowiedzi tutaj. Ważne,