Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie że od czasu kryzysu na granicy wszystkich ogarnął jakiś zbiorowy autyzm i nagle PIS jest spoko? Normalnie nie da się mirko czytać, 90% wykopków nagle zaczyna lizać tyłek pisowi, już nie ważne afery i rozwalenie gospodarki, pomachali szabelką więc trzeba łykać po same kullen. Kto nie łyka ten zdrajca Polski.

Faktycznie wyszło jaki poziom intelektu reprezentują tu ludzie. Czas usuwać konto.

#bialorus #polska #polityka #pis #zalesie
  • 24
@korkyx: poczekajta do konca stycznia 2022 jak bedzie trzeba robic przelewy po nowym wale. Prud tez zdrozeje tak z 20-30%. Oczywiscie za chwile wykluje sie tu jakis jebniety patriota co powie "ale przeciez 10zl to nic miesiecznie" hehe. tak to tylko 10zl na samym pradzie.
@korkyx: atak trolli, konfiarze wtórują, nie da się już normalnie przeglądać tych wysrywów, wszędzie tylko "nie jestem za pisem ALE...", temat zastępczy w toku - ludzie już nie pamiętają że w sklepie drożyzna, paliwo po 6 zł etc

Ehh chyba sam usunę 10 letnie konto bo to co tu się #!$%@? to jest jakiś żart
90% wykopków nagle zaczyna lizać tyłek pisowi


@korkyx: nie wiem może inny vikop oglądasz, ale ja wchodzę tylko w gorące to wpis pochwalający partie (nie mylić z wpisami poparcia dla działań straży itd.) ma 50 plusów a komentarz że anty Pis 500 plusów

no i wczoraj co trzeci wpis to płacz neuropków że nagle wszyscy pis popierają co jest totalną bzdurą