Wpis z mikrobloga

@loczyn: Ale czy flagę i inne ważne symbole należy upychać gdzie się da? Te symbole tylko na tym stracą, już straciły przez pato odzież patriotyczną i ludzi którzy ją noszą. Wystarczy wejść na Twittera i jest tak jak pisze wyborcza, niestety.


@Lrrr: Uwazam ze powinno gdzie sie da. Mi sie podoba patriotyzm w stylu USA
Nawet jeżeli to prawda to ciekawe czy wyborcza mialaby wystarczajaca odwage zeby napisac prawde o zaburzeniach osob z flagami lgbt


@jarzynka: niezły fikoł. Najpierw "debile szkalujo polsko flage!!!", a teraz fikoł na miarę "ciekawe czy na muzułmanów też by tak pluli". Nie kojarzę, żeby homokomando Julek spuściło komuś #!$%@? za to, że miał orła lub żołnierzy przeklętych na plecach xD
@loczyn: A mi nie, uważam ze pewne symbole nie powinny być codzienne, nie powinny być wykorzystywane przy byle okazji tylko przy sprawach naprawdę ważnych. Amerykanie skomercjalizowali patriotyzm (podobnie jak u nas) i nie uważam żeby to było coś dobrego ze ktoś ma majtki we wzór flagi czy godla. Tak samo z flagą przed domami, po co?
Generalnie to kazdy kto sie publicznie oznacza to wiadomo ze jest jakis mocniej zaangazowany i bedzie pewnie gotowy napluc na drugiego przy odpowiednio duzej ilosci nerwa. Czy to koszulka patriotyczna czy torebka z tecza.
Od razu widac ze ten bedzie myslal jak ja a ten bedzie mnie denerwowal. Wiec w sumie dobrze ze sie ludzie oznaczaja i upraszczaja sprawe, nie traci sie czasu na niepotrzebne sondowanie drugiego czlowieka.
@jarzynka: Well pewnie nie, co nie zmienia faktu że to co tu napisali to prawda :) I argument "a o czymś innym byście tak nie napisali" mnie w tym momencie nie obchodzi.

W sensie wyborcza może być jak ten analogowy zegar co jest zepsuty i 2 razy na dobę wskazuje dobrą godzinę. Ja nie polemizuje z tym, że są do dupy. Ale jak będzie taka godzina jak na zegarku to nie
@jarzynka: podziękuj władzy która udaje, że nie widzi nacjonalistów spacerujących z flagami w rękach albo na ciuchach. Sporo moich znajomych przestała używać symboli narodowych bo im je zwyczajnie obrzydzono bo od kilku lat nikt nie walczy z kłamstwem, że patriotyzm to nacjonalizm czy faszyzm i pogarda dla tęczowych czy każdego kto nie wpisuje się w ramy Polaka-katolika. Przecież za to, co Bąkiewicz powiedział na marszu to powinien zostać ściągnięty z mównicy
@iroos ale to akurat prawda, to samo dotyczy tych "patriotycznych" koszulek.

Musisz zmienić znajomych z lewicowych na innych, a zobaczysz, że tak naprawdę to jest opis lewicy. Nawet coraz więcej wykopków z lewicy mówi, że oni nie przestaną obrażać innych za odmienne poglądy ¯_(ツ)_/¯