Wpis z mikrobloga

ciekawe czy wyborcza mialaby wystarczajaca odwage zeby napisac prawde o zaburzeniach osob z flagami lgbt


@jarzynka: generalizowanie Ci jak widać nie przeszkadza, czyli chodzi tylko o hurr durr moje plemię zaatakowali?
  • Odpowiedz
Osoby lgbt są zaburzone. Pisanie w stylu "chyba bym usiadłx i się poryczałx" to potwierdza. Dlaczego Wyborcza tego nie wyśmieje?


@jarzynka: Bo to śmieszne tylko dla Ciebie. Nie raz widziałem siedzących i płaczących katolików. Z tym że oni powiedzą że tego by nie zrobili.

Jak pracowałem w sklepie komputerowym to jak wchodził ktoś z pozdrowieniem typowo katolickim to odpowiadałem tak samo ale wiedziałem że będą chcieli tanio, szybko, dobrze a
  • Odpowiedz
Myślę że jednak bieganie po mieście i krzyczenie "#!$%@?ć gejów" czy tam inne "Żydzi do gazu" to większy problem niż że jakaś dziewczynka sobie zmienia końcówki czasowników.


@Morf: czy ci ludzie są teraz z nami w twoim pokoju?
Pytam bo nie wiem jak głębokie są urojenia. Wyborcza taki temat grzałaby miesiąc chyba że... jest z nimi w spisku i tylko ty wiesz jak duży jest ten problem który dla reszty
  • Odpowiedz
@jarzynka: Niestety pejsaci piszą prawdę i co ważne podnoszą ważny problem. Ilekroć ktoś zamacha polską flagą, ma jakiś patriotyczny element odzieży czy wstawi jakiś post z emotką typu flaga Polski to jest narażony na nazwanie nacjonalistą. To jest chore.
Skrajna lewica (wszędzie widzą faszyzm) jak i skrajna prawica (bezmózgie agresywne sebki kojarzące się z ubraniami z symbolami narodowymi) są temu winne
  • Odpowiedz
Nawet jeżeli to prawda to ciekawe czy wyborcza mialaby wystarczajaca odwage zeby napisac prawde o zaburzeniach osob z flagami lgbt.


@jarzynka: No tak, przecież codziennie obserwujemy przypadki pobić ludzi za to, że są hetero, w telewizji publicznej nadają o szkodliwości ideologii hetero, a tęcza gwarantuje słownictwo na poziomie żula. Totalna symetria
  • Odpowiedz
@iroos: Nawet jeżeli to prawda to ciekawe czy wyborcza mialaby wystarczajaca odwage zeby napisac prawde o zaburzeniach osob z flagami lgbt.


@jarzynka: no ja bym poszedl krok dalej i powiedzial, ze ten opis pasuje do kazdego majacego jakakolwiek flage czy to teczowa czy bialocxerwona czy z gwiazda dawida.
  • Odpowiedz
Nawet jeżeli to prawda to ciekawe czy wyborcza mialaby wystarczajaca odwage zeby napisac prawde o zaburzeniach osob z flagami lgbt.


@jarzynka: na pewno jeśli, to znalazłby się ktoś, broniący homoseksualizmu, tak samo jak Ty wyskoczyłeś w obronie polskości :D
  • Odpowiedz