Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, rozwiejcie wątpliwości. Mam 30 lat i mieszkam z rodzicami. Nigdy nie miałem dziewczyny. Po części z powodu obracania się w towarzystwie w dość męskim gronie do czasów studenckich. Teraz co prawda też - ale już w innym. Były i dziewczyny. Dziewczyna do 25 roku życia? Tylko patrzyła na pieniądze - ja byłem dodatkiem do życia. Nie żałowałem co prawda pieniędzy bo nie mam ich mało, ale jakoś tak po pewnym czasie zostałem odrzucony i odstawiony jak zabawka. W sumie to był taki friendzone który myślałem, że przerodzi się w związek. Znacząco się pomyliłem. Znalazł się inny. Reszta po 25 roku życia? W długim związku, zaręczona, po ślubie. Tak to wygląda rzeczywistość. To koniec?

#blackpill #redpill #zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6191785c6d062d000ad42d27
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: daj spokoj, zostal ci juz tylko magik. Nie masz podstawowych socjal skill ktore wyniosa cie na wyzszy poziom, nawet jak znajdziesz kogos to bedziesz tylko zapasowa opcja nie łudź się, najlepsi sa wybierani na starcie.
  • Odpowiedz
@dzikop: watpie, pewne rzeczy ciezko zneutralizowac. Jesli cos ci wejdzie w krew. Wezmy takie zagadywanie do dziewczyn. No odmowi ci jakas, przeciez to k... nie wyrok. Sama wiele razy splawialam gosci, nawet niendlatego ze mi sie nie podobali, nawet nie patrzylam kto do mnie gadal, ale dlatego ze nie lubie kiedy lidzie do mnie zagaduja w miejscach publicznych. Ale mam mase znajomuch, co poznali sie na jakichs imprach, czy przez
  • Odpowiedz