Wpis z mikrobloga

Taki wygląd "samotnych" kobiet.
Samotność dla kobiety to jak nie była na imprezie 2 tygodnie, samotność dla mężczyzny to jak ostatni raz rozmawiał z rówieśnikiem 8 lat temu. NIE MA kobiet które, nigdy nie miały chociaż szansy na chłopaka, które nigdy nie miały znajomych i nie były na chociaż 1 imprezie. Samotność i kobieta to oksymoron.

Pamiętam kiedyś jak widziałem filmik na YT z tytułem "how it feels to NEVER been in relationship", gdzie laska sie żaliła że przez 22 lata była "tylko" w 1 związku i to kilkumiesięcznym więc to praktycznie jakby nigdy nie miała chłopaka xDDDDDDDDDDD taki wygląd różowych, życie na easy mode
#przegryw #samotnosc #depresja #bekazrozowychpaskow #p0lka
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Taki wygląd "samotnych" kobiet. 
Samotność dla kobiety to jak n...

źródło: comment_1636896044LjRWcpWVQMlxtZWQaZbfOu.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aramura: pamiętam jak kiedyś usłyszałem, że "szara myszka" z klasy, która taka dość wycofana była i mało z kim gadała, była w wieku 18 lat w 4 związkach XDDDDDDDDDDD i to naprawdę myślałem że jest "szarą myszką", bo wyglądała na taką dość #!$%@?ą. Albo jak lochy w 3 gimbie gadały na przerwie o ruchaniu, gdzie ja myślałem że tego jeszcze nikt nie robi (siedziałem sam na przerwie w telefon wgapiony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Coś w tym jest. Też się spotkałem z sytuacją, że piszę z taką jedną, drugą, trzecią, mówi mi o samotności, a tu nagle któregoś dnia imprezka, klub, alkohol, znajomi skądś się pojawiają, a nawet, że jest w związku. No ale samotność co nie.
  • Odpowiedz