Wpis z mikrobloga

Taki wygląd "samotnych" kobiet.
Samotność dla kobiety to jak nie była na imprezie 2 tygodnie, samotność dla mężczyzny to jak ostatni raz rozmawiał z rówieśnikiem 8 lat temu. NIE MA kobiet które, nigdy nie miały chociaż szansy na chłopaka, które nigdy nie miały znajomych i nie były na chociaż 1 imprezie. Samotność i kobieta to oksymoron.

Pamiętam kiedyś jak widziałem filmik na YT z tytułem "how it feels to NEVER been in relationship", gdzie laska sie żaliła że przez 22 lata była "tylko" w 1 związku i to kilkumiesięcznym więc to praktycznie jakby nigdy nie miała chłopaka xDDDDDDDDDDD taki wygląd różowych, życie na easy mode
#przegryw #samotnosc #depresja #bekazrozowychpaskow #p0lka
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Taki wygląd "samotnych" kobiet. 
Samotność dla kobiety to jak n...

źródło: comment_1636896044LjRWcpWVQMlxtZWQaZbfOu.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Nie wiem, ile macie lat i jakie priorytety w życiu (mówię ogólnie do anonów w tym wątku), ale jeśli chodzi o imprezę jako taką, to nikt Wam broni takiej zorganizować na chacie lub na mieście spiknąć parę osób. Jeżeli jest to takim problemem, że ktoś Was gdzieś nie zaprasza, to nie ma prostszego sposobu, niż wykazanie inicjatywy samemu. Oczywiście nie jest to jedyna forma spędzania czasu. Osobiście niespecjalnie przepadam
  • Odpowiedz
to nikt Wam broni takiej zorganizować na chacie lub na mieście spiknąć parę osób. Jeżeli jest to takim problemem, że ktoś Was gdzieś nie zaprasza, to nie ma prostszego sposobu, niż wykazanie inicjatywy samemu


@Speedy: XD i kogo zaprosić? ludzi z którymi nigdy nie gadałem?
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: na pewno znasz przynajmniej 1 lub 2 osoby, to mogą być te osoby. Może być nawet ktoś kogo ledwo poznałeś. Od czegoś trzeba zacząć ;). Jeżeli krępuje Cię nasiadówa z chlaniem, to może być to jakaś bardziej aktywna forma rozrywki. Np. wyjście na siłkę lub co tam lubisz.
  • Odpowiedz