Wpis z mikrobloga

Ilekroć trafi mi się naprawdę piękna dziewczyna w parze, staram się złapać jakiś temat, bo na ogół opisy są krótkie albo dość oklepane. Niestety na ogół kiedy zacznę żartować, rozmowa się kończy. Czy coś jest nie tak z moim poczuciem humoru czy w czym doszukiwać się problemu? P.S. Dziewczyna miała tylko wzmiankę o tym, że jest "szalona".
#tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #podryw
LoginInnyNizWszedzie - Ilekroć trafi mi się naprawdę piękna dziewczyna w parze, stara...

źródło: comment_1636893233dG39In9QJk6XUUATSBcclg.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@kosmita: Większość lasek bez zdjęć, z którymi próbowałem nawiązać rozmowę i się spotkać lub zdobyć ich zdjęcia, okazywała się brzydka lub najwyżej średnia. Ładne na ogół zabiegają o atencję. Nie jestem przegrywem, który pierwszy raz ma dopiero ruchać. Mnóstwo jest w internecie też porad jak być pseudo samcem alfa, a nie naturalnym sobą. Porad dotyczących zgrywania twardziela i już nieraz się nasłuchałem od dziewczyn na randkach historii o takich lamusach, którzy
  • Odpowiedz
Sęk w tym, że mógłbym wspomnieć o tym, że np. (co jest prawdziwe) dostałem nowy kontrakt zawodoy, z pensją o 10k wyższą i pracą bezpośrednio dla zagranicznego podmiotu, że kupuję wymarzony sportowy samochód etc.


@LoginInnyNizWszedzie: Chcesz robić za sponsora dla dziwki czy mieć kobietę-partnera?
  • Odpowiedz
@kosmita: no racja, ale nawet jak znajdzie się ogarnięta łania to pisze naraz z 30 typami i nie będzie czytać takich poematów. Poza tym od tego co napisał op bije na kilometr desperacją. No ale analityczne typy mają pod górkę, coś o tym wiem niestety xD
  • Odpowiedz
@Reduktorcisnienia: Tak, jestem analityczny i raczej ambiwertyczny / introwertyczny. Plusem takiego umysłu jest to, że jestem relatywnie majętną osobą. Może zacząć to lepiej, choć nienachalnie wykorzystywać i obrócić to w plus? Staram się nie używać takich prymitywnych metod, ale może powinienem...
  • Odpowiedz
@LoginInnyNizWszedzie: jestem dokładnie taki sam i na początku używania tindera pisałem tak samo. Na dłuższą metę to nie działa. Wiem, że osoby o takim usposobieniu jak ty potrzebują intelektualnej stymulacji w postaci np. Konkretnej rozmowy, ale na tinder to się nie sprawdza. Poza tym mordo od gadania są kumple
  • Odpowiedz
@LoginInnyNizWszedzie: gdybyś skończył na „wygrałaś dziewczyno”, ew. dopytał na czym polega to szaleństwo albo, że chętnie się dowiesz, to byłoby OK. Tak to wyglada jakbyś od razu miał jakieś mega obawy, że jest psychopatką XD
  • Odpowiedz
pisze naraz z 30 typami


@Reduktorcisnienia: Powyżej 5 par piszących jednocześnie trepanuje czaszkę, trust me. 30 nie ogarnie nikt.

od tego co napisał op bije na kilometr desperacją


@Reduktorcisnienia: owszem. Needy jak #!$%@?.

No ale analityczne typy mają pod górkę


@Reduktorcisnienia: wyrywanie lasek to nie terapia dla mózgowców ani aspergerów.

Tak, jestem analityczny i raczej ambiwertyczny / introwertyczny.


@LoginInnyNizWszedzie: to popracuj nad sobą.

Staram się nie używać takich
  • Odpowiedz
@LoginInnyNizWszedzie: dość szybko odsiewasz różowe, z którymi byś się nie dogadał, więc wygryw. No, chyba że zależy ci stricte na fizyczności/chcesz podnieść sztucznie przed samym sobą swoją wartość (uuu, każda mi odpisuje) i nie przeszkadza ci udawanie kogoś, kim nie jesteś.
Gdyby odpisały, poszedłbyś na randkę, może wskoczył jakiś związek i poznał te różnice w sposobie bycia dopiero po latach, to byłby dopiero przegryw. Lepiej być sobą i mieć 300 odsianych
  • Odpowiedz