Wpis z mikrobloga

Ilekroć trafi mi się naprawdę piękna dziewczyna w parze, staram się złapać jakiś temat, bo na ogół opisy są krótkie albo dość oklepane. Niestety na ogół kiedy zacznę żartować, rozmowa się kończy. Czy coś jest nie tak z moim poczuciem humoru czy w czym doszukiwać się problemu? P.S. Dziewczyna miała tylko wzmiankę o tym, że jest "szalona".
#tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #podryw
LoginInnyNizWszedzie - Ilekroć trafi mi się naprawdę piękna dziewczyna w parze, stara...

źródło: comment_1636893233dG39In9QJk6XUUATSBcclg.jpg

Pobierz
  • 63
@LoginInnyNizWszedzie: Ziomus bo ty jesteś bystry koleś i to analizujesz niepotrzebnie. Normalnie zacznij pisać jak z dzieckiem najlepiej to w ogóle nie przywiązuj za bardzo uwagi co ona pisze czy gada poruszaj przyziemne tematy ale nie w taki „needy” sposób bo ten tekst wyżej to ja widzę ze siedziałeś kminkies i liczyłeś ze odpisze mój bohaterze ale cudowne poczucie humoru chodź tu do mnie ogierze. Najlepiej jakbyś odpisywał tak jakbyś pisał
To o czym rozmawiać


@LoginInnyNizWszedzie: korepetycji... jest nadto w sieci. Po tym o co pytasz widać że się ciśnieniujesz, potencjalnie będziesz mieć problem z jej przeszłością, nie masz skilla do flirtu ani dowcipu.

Zrób sobie wyzwanie: zmaczuj z laską która nie ma nic ciekawego na zdjęciu, bo np. ma czarne tło. I nie zamieściła opisu, żadnego. Znasz pseudonim i wiek. Rozkmiń to mentalnie. Przy Twoim obecnym podejściu jesteś w czarnej dupie.
@mikolaj-miki: Sęk w tym, że mógłbym wspomnieć o tym, że np. (co jest prawdziwe) dostałem nowy kontrakt zawodoy, z pensją o 10k wyższą i pracą bezpośrednio dla zagranicznego podmiotu, że kupuję wymarzony sportowy samochód etc. ale nie chcę też brzmieć pusto czy jak jakiś bajkopisarz. Mam wrażenie, że inteligentne laski są na takich wyczulone i nawet jeśli tak u mnie jest, to jednak małe psy najgłośniej szczekają, nieprawdaż?
@LoginInnyNizWszedzie: Od razu ją gdzieś zaprosić. Produkujesz jakieś linijki które nikogo nie interesują. Jeśli jej się podobasz to się zgodzi, jak nie to piszesz do następnej. NAUCZCIE SIĘ TEGO PANOWIE WRESZCIE I OSZCZĘDŹCIE SOBIE CZASU. Mogłeś napisać że się chętnie na temat tego szaleństwa przekonasz i że może w czwartek czy kiedy tam ci pasuje. Nie zgodziłaby się to #!$%@?ć i lecisz dalej.

spotykasz dziewczynę (nawet na aplikacji)---> zapraszasz w pierwsze