Wpis z mikrobloga

@Bestia_z_Wadowic_37: @niochland: nawet jezeli zalozyl firme to skad pewnosc ze to on bedzie budowal mur a nie ze zalozyl firme zeby np. ciagnac hajs jako wykonawca ze spolek zaleznych orlenu?

Nikt normalny nie da realizowac jednoosobowej dzialalnosc takiej inwestycji.

Rozumiem wybrac jakas znana firme którą bedzie musiala zaplacic "prowizje" za wygrana ale danie do realizacji tak glosnej inwestycji jednoosobowej dzialalnosci to samobojstwo polityczne.

Nawet jezeli to jego prywatna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niemamwiedzy:
Ogólnie bardzo ciekawy temat, sama "zbieżność" nazwisk bardzo interesująca, jak wyżej mirek wrzucał nazwisko w Polsce nie jest jakoś szczególnie popularne a osoba jest w tej samej miejscowości. Nawet jeśli nie jest to tego obajtka od Orlenu to nie ma szans, że to nie jakaś rodzina dalsza lub bliższa.

Co do samej budowy temat jest już nagłośniony i na pewno pójdzie to do jakiejś innej firmy, chociaż

danie do realizacji tak glosnej inwestycji jednoosobowej dzialalnosci to
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU: W Polsce jest 478 osób o nazwisku Obajtek. 242 kobiet i 236 mężczyzn. Dwóch z nich ma na imię Daniel. Chcesz mi powiedzieć, że jest w całym kraju tylko dwóch Danielów Obajtków i to w Pcimiu i tych dwóch z nich ma do wydania luźne 1,5 mld złotych aby pchać się w takie inwestycje? Oczywiście nie ma między nimi absolutnie żadnych konotacji. No, no… statystyczna rewelacja do księgi Guinessa
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Mało tego, w okolicy Pcimia jest wieś (lub jakiś przysiółek) o nazwie Obajtki. A co do zbieżności imion i nazwisk to jestem w stanie sobie wyobrazić że w całej Polsce w obrębie jednej gminy (o powiecie nie wspominając) istnieje dwóch ludzi o takim samym imieniu i nazwisku - chodziłem do jednej klasy z gościem o takim samym imieniu i nazwisku co ja a nie byłem z nim w żaden
przecier666 - @R2D2zSosnowca: Mało tego, w okolicy Pcimia jest wieś (lub jakiś przysi...

źródło: comment_1636831635bWWXxyIAGCVWvF4PCFVRtL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Przecież to tak śmierdzi, że niezależnie od której strony do tego podchodzić to wychodzi wał sięgający wiejskiej w Warszawie. Tylko pisowcy mogą łykać takie bzdety


@R2D2_z_Sosnowca: przyznam Ci rację jeśli podasz jeden wiarygodny fakt (poza możliwą zbieżnością nazwisk i terminów) o tym że firma DAN-BRUK będzie budowała mur.
  • Odpowiedz
@Wyimaginowanypsychoanalityk:

Ale żadna firma odpowiedzialna za budowę płotu na granicy nie należy do Obajtka, to po prostu pokłosie innego fakenewsa. Rozumiem, że prostowanie nieprawdy nie jest ok, gdy nie jest zgodna z twoją linią?


Przecież w komentarzach pod śmiesznym obrazkiem piszą mireczki, że nie chodzi o tego Obajtka. Tak że zesrałeś się pod śmiesznym obrazkiem bez sensu.

@Shatter: przecież wyjaśniałem typowi, że napisał. Chyba czegoś nie zrozumiałeś¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz