Wpis z mikrobloga

bo faceci dzięki testosteronowi mają łatwiej w osiągnięciu klaty na brzuchu. Mam nadzieję, że pomogłam.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin:

Jeżeli testosteron to to co pozwala im ruszyć du*e na siłownię zamiast leżeć z laptopem z pizzą/chipsami i desperadosikiem jak większość tych grubych dziewczyn co mają "spowolniony metabolizm" uskutecznia przez
  • Odpowiedz
@sing: nie, pomijając cellulit, bo ten mają też chude laski, to obrzydza mnie totalny brak kobiecych kształtów. Niektóre różowe powiedzą coś w stylu "kobieta musi mieć krągłości", tylko że zalane tłuszczem obwisłe c--e czy rozlana d--a to nie są krągłości. Jeszcze takie z lekką nadwagą są git, ale taki baleron, jaki wstawiłeś wyżej to już przesada.
  • Odpowiedz
@little_muffin: skończ p-------ć, okay? jasne, faceci naoglądają się duperek z insta, ale później i tak są w stanie zaakceptować swoją sytuację i brać taką, która im po prostu odpowiada, nawet jeśli nie jest modelką, ma celulit, boczki itd. itp. Mamy znacznie mniejsze wymagania wizualne wbrew pozorom, a aplikacje randkowe są tego idealnym przykładem. Przeciętne d--y odrzucają równych sobie facetów, przeciętny facet zaakceptuje gorszą od siebie dupę. Zdarzają się wyjątki, jasne.
  • Odpowiedz
@bezprzypau: ale ja zadaję pytanie do facetów, którzy takie laski ruchają, bo w realu naprawdę takiego nigdy nie poznałem. Ostatnio kumpel się bardzo mocno wstawił i taka grubaska właśnie to wyczuła i przez godzinę za nim biegała, żeby zrobić mu loda, ale skubany nie dał się złamać, a sam go czasem podpuszczałem "żeby spróbował, że może fajnie będzie" xDDDD
  • Odpowiedz
@little_muffin: Ale p--------z głupoty. Żeby facet miał "lekki zarys mięśni", to musi normalnie chodzić na siłownie, mieć dietę i trzymać niski bf. W przypadku kobiety łatwiej jest osiągnąć atrakcyjną sylwetkę, bo od kobiet nie wymaga się mięśni, a zazwyczaj względną szczupłość, co można osiągnąć po prostu nie w----------c jak świnia.
  • Odpowiedz
@cienki137: bo dla kobiet coś więcej się liczy niż wygląd. Jak chcesz zaimponować samym wyglądem to musisz faktycznie być w tych to 10.
Ale żeby zaimponować charakterem - to już was przerasta. Już po waszych samych komentarzach widzę, że jesteście strasznymi toksynami. Macie ból d--y o to, że obca osoba nie wpasowuje się w wasze standardy wizualne :D
  • Odpowiedz
@OktawianAugust: polecam przeczytać wszystkie komentarze wyżej. Wrzuciłam też zdjęcie poprzez co ja rozumiem jako lekki zarys. Wy sobie uroiliscie jakichś adonisow i myślicie, że lekki zarys to kaloryfer osoby która czwiczy 6 dni w tygodniu.
  • Odpowiedz