Wpis z mikrobloga

@little_muffin: tak, tak, kazda gruba locha na wykopie, to przeciez problemy z tarczyca i hormonami. Nigdy nie widzialem, zeby ktoras przyznala sie do ponadprogramowego w----------a. Wystarczy mniej zrec, a waga sama spadnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I otyłości nikt nie promuje. Jako, że sama jestem nieco plus size to się cieszę


@little_muffin: to co jest na obrazku to nie jest plus size tylko I stopień otyłości, ta sylwetka nie jest przeciętna. Przeciętna kobieta mieści się w zdrowym BMI. Siebie oszukasz, matkę oszukasz, ale mirko nie oszukasz.
  • Odpowiedz
@little_muffin pięknie się pogrążasz bo piszesz to osobie która sama ma problem z tarczyca już na tyle żeby jeść eutyrox xD i nie to nie dodaje ci magicznie tkanki tłuszczowej z zapotrzebowania energetycznego twojego organizmu. Ruch jest jednym tylko z dodatków to zrzucenia wagi można śmiało chudnąć bez ruchu trzymając DEFICYT KALORYCZNY.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ciężko coś znaleźć bo na necie to sami modele bez ubrań, ale coś w tym stylu

@little_muffin: ej, to nie jest lekki zarys mięśni, tylko typ, który nie jest suchoklatesem i nie jest gruby xd odsyłaj do tego obrazka każdego, kto ci teraz odpowie na pierwszy komentarz (ludzie często nie czytają kolejnych), bo on naprawdę nasuwa dość stereotypowe skojarzenia
  • Odpowiedz
@little_muffin ogólnie pięknie straszasz się odrzucić fakt że W---------Z ponad swój stan tyjesz i odrzucasz myśl że hej to może nie wina tarczycy kontuzji tylko twojego lenistwa i bycia wygodna gruba kluska
  • Odpowiedz
@eltanol3000: Pytanie na serio, bo mnie to naprawdę ciekawi - ruchaliście kiedyś grubą laskę? Ja nawet na studiach kiedy nie miałem brania i kleiły się do mnie grube d--y to ich nie ruchałem, jakoś mnie to po prostu brzydzi. Traktuję je trochę jak gejów, można pogadać, pośmiać się, ale nie ruchałbym.

Jeszcze taka laska z dużą delikatnie wystającą dupą jest spoko, ale kiedy brzuch zaczyna rozlewać się na boki to
sing - @eltanol3000: Pytanie na serio, bo mnie to naprawdę ciekawi - ruchaliście kied...

źródło: comment_16368131688FpyC27UwInXXxYb9RDeuC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz