Wpis z mikrobloga

@daymoss: Ten biały szum w tle nagłówka w-----a mnie strasznie i oczy mnie od niego bolą.

@magik111: Zależy co chcesz osiągnąć, ale rzeczywiście przydało by się jakieś "menu", które umożliwiało by szybkie skakanie pomiędzy sekcjami jak ktoś chce się dostać do konkretnych danych, a nie scrollować przez myljard treści.
  • Odpowiedz
@FarmazonowyMsciciel Niestety z Chromem tak to jest że niektóre karty graficzne go nie lubią i z akceleracją słabo. Spróbuj wyłączyć sobie przyspieszanie canvy 2d w chrome, chrome://flags/ i ogólnie akceleracji sprzętowej. Bo na tym lapku to masz chyba jakąś zintegrowaną kartę pewnie więc może być lepiej.
  • Odpowiedz
@daymoss: na mnie też jak mam 50 otwartych zakładek i włączony wzmacniacz w środku nocy.

NIGDY, ale to NIGDY nie odpalamy muzy/video wraz ze stroną. Co najwyżej btn play. A jesli klienci to lubią to są debilami a debili trzeba tępić ;)
  • Odpowiedz
@daymoss: zbyt trywialnie się wyraziłem. Raczej głupotę trzeba tępić. Nie koniecznie w zestawie z właścicielem.

W każdym razie, jeśli my będziemy dawać zły przykład to potem klienci będą mieli takie życzenia a myślę, że jako webdev, wyrośliśmy z migających gifów.

Jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
@npsr: Masz rację że na zbyt szeroką skalę to by było szkodliwe zjawisko ale celujemy w niszowy rynek muzyczny, głownie DJ a na tych ludzi tak to działa - sprawdzone wcześniej i druga sprawa że to nie jest nasza strona tylko szablon który ma się sprzedać więc siła przebicia musi jakaś być
  • Odpowiedz
@daymoss: wiem, ale tak czy inaczej przyczyniacie się do złych nawyków. Potem taki jeden z drugim gimbuskiem podejrzy i pomyśli, że tak ma być ;) No ale wiadomo: pecunia non olet i nie mógłbym sam pierwszy rzucić kamieniem ;)
  • Odpowiedz