Wpis z mikrobloga

Kolejny Lem. Tym razem na warsztat trafił "Niezwyciężony". Oprawa własna.

Po więcej moich prac zapraszam jak zwykle na facebook albo instagram
A dla chętnych do obserwowania tutaj na wykopie wszystko wrzucam też pod tag #coverme

Więcej zdjęć w komentarzu poniżej.

#ksiazki #bookbinding #introligatorstwo #handmade #rekodzielo #literatura #chwalesie #lem #roklema #coverme
Zamoysky - Kolejny Lem. Tym razem na warsztat trafił "Niezwyciężony". Oprawa własna.
...

źródło: comment_1636730756ilPaDLZ833Bad5wM1vLsqP.jpg

Pobierz
  • 12
@moll: A co to za dziedzina w takim razie? :) Marmurkowych papierów jeszcze nie używałem, ogólnie tym tematem zajmuje się od ok 2 miesięcy, więc na razie szukam i próbuję różnych rzeczy. Miałem właśnie ostatnio plan spróbować sobie taki marmurkowy papier zrobić sam ale to na razie w fazie researchu materiałów i technik :) Gotowych jeszcze nie kupowałem.
@Zamoysky: bibliologia :P sama myślałam kiedyś o zabawie w introligatorstwo, ale ja mam sto pomysłów na minutę i na pomysłach się kończy zwykle xD

robienie marmurków to magia, strasznie mi się to podoba
@Antydepresant: Tak, miałem trochę ten dylemat, ale jak zrobiłem projekt i już widziałem jak to może finalnie wyglądać to nie mogłem się powstrzymać. :) Poza tym też się usprawiedliwiam tym, że właściwie to o czym mówimy pojawia się w połowie książki, więc super dużo nie zdradza też. Ale rozumiem i przyznaje Ci sporo racji. Widziałem jednak też komercyjne okładki "niezwyciężonego", gdzie robo-owady były ukazane już bardziej bezpardonowo, więc takie rzeczy się
@Zamoysky: w sumie racja - dopóki wprost nie powiedziano, co spowodowało zgony załogi, to trudno było się samemu domyśleć. No i nikt nie powiedział, że to są muchy - z tego co pamiętam, to były takie połączone trzy kreski czy coś w ten deseń