Wpis z mikrobloga

@spiritus: Chciałabym napisać żebyś nie przyniósł nam wstydu i negatywnego rozgłosu na cały świat, ale jedziesz tam pracować i wykonywać rozkazy i w sumie mało od Ciebie zależy:(
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@spiritus: Chciałabym napisać żebyś nie przyniósł nam wstydu i negatywnego rozgłosu na cały świat, ale jedziesz tam pracować i wykonywać rozkazy i w sumie mało od Ciebie zależy:(

@Lala-Sassy: jedyny wstyd to Twój komentarz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spiritus: mam pytanie jeśli pozwolisz - jak cywile mogą się w najlepszy sposób przysłużyć SG, Wojsku i Policji? Czego brakuje / było by bardzo mile widziane? Ciepłe posiłki? Mieszam niedaleko granicy, co prawda z Ukrainą, ale chciałbym zwyczajnie wiedzieć czego najbardziej oczekiwały by służby mundurowe od zwykłych cywili.
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: mam zdanie ale wolę się nim nie chwalić publicznie xD

@fren-: generalnie zarobki są podobne w całym kraju na danym stanowisku. Np dla osoby w Warszawie będzie 4k mało ale dla kogoś na wiosce na podkarpaciu to już całkiem spoko. Różnie.
  • Odpowiedz
@spiritus: hej, jesteś w stanie podać jakieś widełki finansowe w SG? a jak nie to czy na priv? jestem zainteresowany i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda na przestrzeni pierwszych kilku lat. Ty masz służbę już 5, to może coś podpowiesz :)

Dzięki za dobrą robotę na granicy
  • Odpowiedz