Wpis z mikrobloga

  • 181
#koty #kitku
Właśnie odchodzi moja ukochana kotka. Ma 18 lat i była ze mną przez część mojego nastoletniego życia i przez całe dotychczasowe dorosłe życie. Kot z charakterem który potrafił wzbudzić przeróżne emocje wśród każdego członka rodziny.
  • 46
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@endipek: ma pocieszną mordkę. Zrozumiałam, że jeszcze się nią zajmujesz? Nie zostawiaj jej, nawet jak zdecydujecie się skrócić jej cierpienia. Czytałam wywiad z weterynarzem, który mówił, że zwierzaki "szukają" swoich właścicieli w takich chwilach...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gruuszka Jezu, ile razy poprawiła mi humor to Ci nie zliczę. Pamiętam że 2 lata temu było zajebiscie zimno w lutym i jak kładłem się spać i odpalałem Netflixa to wchodziła na mnie i mnie grzała.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Kressska tak, jeszcze żyje. Jest ciężko ale nie zostawię jej. Jak dzisiaj o 18 wziąłem ją na ręce to się przytuliła do mnie i zaczęła mruczeć. A jest cieniem samej siebie. Chudziutka, że ciężko mi o tym mówić. Śmierć jest straszna...
  • Odpowiedz
@endipek: ja pamiętam jak była kociakiem i pierwszej nocy gryzła mi stopy i bujała się na zasłonach. Teraz rozumiem ją bez słów, w nocy podnoszę kołdrę, jak chce się ogrzać albo przytulić. Rano wstaję wcześniej, żeby z nią posiedzieć i wypić razem kawę. Koty są dobrymi przyjacielami, nie narzucają się, a są blisko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@endipek: Trzymaj się Miras!! Wiem, że to ciężkie, ale jeżeli przejdzie za tęczowy most to będzie się bawić w najlepsze z innymi kotkami
  • Odpowiedz
@endipek: Już samo to, że z nią cały czas jesteś to wielka pomoc, śmierć jest niestety takim eventem, którego nie da się ominąć, nieważne jak mocno by się chciało. Uściskaj kitku!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@endipek: strasznie mi przykro Mirku () Oby za tęczowym mostem miała dużo smakołyków i może spotka tam moją ukochaną kotkę ()
  • Odpowiedz