Wpis z mikrobloga

@zapomnialemhaslo: ja nie nazywam "ich" Polska, napisałem, że TVN to anty-polska stacja, bo przekłamuje rzeczywistość tj. ich zdaniem ten marsz to sami faszyści, homofoby, ksenofoby, pokazują go tylko w negatywnym świetle. To raczej lewaki mają coś z pokazywaniem swojej orientacji seksualnej, zasugerowałem się jedynie twoim tokiem myślenia, że może lubisz takie akcje z dildosem, ale mogę się mylić
@downight: kazda telewizja, kazda partia, kazda organizacja okolopolityczna przeklamuje rzeczywistosc do pewnego stopnia - nikt nie jest doskonale obiektywny

Bakiewicz ani razu dzisiaj nie "przeklamal rzeczywistosci" gdy przemawial? uwazasz, ze jest anty-polski?
@zapomnialemhaslo: Jasne, że każdy przekłamuje na swoją korzyść, ale TVN już przesadza. Polecam włączyć na chociaż pół godziny. Bąkiewicz moim zdaniem miał dużo racji w tym co mówił. Unia nam odbiera suwerenność. Chyba się zgodzisz z tym? Chrześcijaństwo jest niszczone i powoli upada. Tu też prawda. Zamykanie naszych rodzimych kopalń w ramach "zielonego ładu", Tobie się to podoba? Zobacz sobie ile tona węgla kosztuje teraz kosztuje, prąd w górę, gaz w
źródło: comment_1636641253ZobRTul3s7liFyrsFPzsBu.jpg
@downight: Dobra, bo widzę emocje tobą szargają i nie potrafisz zadawać sensownych pytań samemu sobie, także ja je zadam:

Unia nam odbiera suwerenność. Chyba się zgodzisz z tym?

Nie zgodzę. W jaki sposób? Tym, że coś tam w TUE gadają? Ciekawostka: poza Polską też inne kraje w UE mają w dupie TUE. Prawacy sami to mówią

Chrześcijaństwo jest niszczone i powoli upada.

I? Co w związku z tym? Tam gdzie edukacja
w Polsce zyje 30+ mln ludzi jakbys nie wiedzial, nikt wam narodowcom nie dawal prawa do reprezentowania reszty spoleczenstwa


@zapomnialemhaslo: A lewicy nikt nie dał prawa nadawać zaimki patriotom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skąd wiesz że większość uczestników marszu czuje się narodowcami?
Ja przypuszczam, że większość uczestników marszu niepodległości czuje się patriotami, ale nie narodowcami.