Wpis z mikrobloga

Konkurs! Do wygrania 5 x PPV na Fame MMA 17!

1. Zaplusuj wpis++
2. Napisz, który z underdogów ma przesadnie wysoki, nieadekwatny kurs i może sprawić niespodziankę, uzasadnij swój wybór
3. Autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi otrzymają kod PPV
4. Można typować do 17:00. Ogłoszenie zwycięzców do 17:15, wysłanie kodów do 17:30.
5. Brak odblokowanego PW = kod przechodzi na inną osobę
6. Zielonki nie biorą udziału

Nie masz konta w Betclic? Załóż je z kodem TYPERIAPL i odbierz zwrot 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon na Fame MMA 17:

https://www.typeria.pl/promocje-i-bonusy-bukmacherskie/zaklady-bez-ryzyka/betclic-zaklad-bez-ryzyka-200-zl/

#famemma #typeria #bukmacherka #konkurs
Pobierz Typeria - Konkurs! Do wygrania 5 x PPV na Fame MMA 17!

1. Zaplusuj wpis++
2. Napisz,...
źródło: BCPL_Square_1080x1080_Contest_FAME17
  • 67
@Typeria: Według mnie faworytem pojedynku rafonix - mixer będzie właśnie mixer. Kurs jest zachęcający, można powiedzieć, że to nawet promocja. Chodzą słuchy, że to ostatnia walka rafonixa, by tylko wypełnić kontrakt i żeby federacja się go pozbyła. W żadnej walce rafonix nie pokazał, że ten sport jest dla niego. Wręcz przeciwnie - ostatnia, 7 sekundowa porażka udowodniła, że nawet teoretycznie ze słabszymi i lżejszymi od siebie ma problem. Każdy miał go
@Typeria: Zdecydowanie Mixer. Kurs na niego ciągle rośnie i w momencie pisania wynosi 4.15. Mixer przegrana walka lecz z cięższym rywalem i w nie najgorszym stylu, pierwsza walka jest potencjał. Rafonix rekord 1-3 z czego wygrana z Magicalem jest naciągana przez wiadomą Kontuzje. Najważniejsze w tych przegranych jest brak chęci przetrwania trudnej chwili Rafonixa i jego bardzo słaba psychika. Kurs 1.15 nie ma szans, walka może pójść w obie strony.
@Typeria Amadeusz Multipla, który może użyć weselniaka - niekonwencjonalnej, zapomnianej i nieznanej szerszemu gronu osób techniki kończącej wywodzącej się z odbywających się w stodołach lub remizach w latach 80/90 uroczystości na cześć zaślubin pary młodej. Nie takie byki kiedyś padały i to bez sztachety.
@Typeria: Moim zdaniem zdecydowanie przykuwa uwagę walka potężnych włodarzy, Jóźwiak jest starszy, owszem, ale boxdel ma mega dużo problemów psychicznych (filmik w którym się przyznał, do oszukiwania z wagą, wzrostem, ćpaniem etc.) i ze względu na swoją masę szybko się zasapie mimo klatki rzymskiej, a słaba/obciążona psychika niekoniecznie mu pomoże. W dodatku ma presję na sobie przez podstawionych ludzi z trybun którzy do Jóźwiaka krzyczeli w kółko "#!$%@?". Myślę że Jóźwiakowi
@Typeria: Moim zdaniem Prezes Jóźwiak jest nie doceniany przez bukmahera - kursy powinny być bardziej wyrównane. Wiadomo Boxdel jest młodszy, jednak tryb jego życia + teraz "dieta cud" - jakieś środki dopingujące, do tego jego psychika jest "na dole" po tych wszystkich programach / konferencjach na których sobie nie poradził. Jóźwiak słabo prezentuję się na tarczach, jednak moim zdaniem nie ma to większego znaczenia i w klatce rzymskiej pokona włodarza fame.
@Typeria przesadny kurs na Jaroniewską. Sheya pierwszy raz w oktagonie, jej ruchy na tarczach dość mozolne, Wiki za to dynamiczna i sporo szybsza. Stawiam, że tak jak w walce z Laluną będzie konsekwentnie rozbijać lepiej zbudowaną Sheyę. Dodatkowo Wiki wydaje się mieć lepszy tlen, mniej mięśni co w walce na plus bo będzie mobilniejsza. Stawiam, że walka zakończony się decyzją, a co będzie dla wielu zaskoczeniem - wygraną Jaroniewskiej.
@Typeria: zdecydowanie kurs na Ferrariego to jest prezent od bukmachera, Mimo że Ferrari nie jest wybitnym fighterem, to ma ogromną przewagę pod względem doświadczenia w MMA, do tego dochodzi przewaga warunków fizycznych, szczurek przez parę tygodni nie nauczył się MMA, Amadeusz w tej walce pokaże Łaszczykowi jak bardzo różni się MMA od boksu.
@Typeria: Jaroniewska mimo jakiejś tam niechęci do jej zachowania jest zdecydowanie za dużym underdogiem w zestawieniu z Sheeyą.
- Jaroniewska ma 2 wygrane, Sheya debiutuje
- Jaroniewska dużo lepiej pokazała się na tarczach
Siła będzie zdecydowanie po stronie Kołodziejczyk, ale też sporo wagi zbijała do tej walki. Parter też Jaroniewskiej nie jest obcy, bo ubiła w dosiadzie Martirenti (chociaż wiadomo, że wyzwanie mniejsze niż Sheeya)
Na ostatnie tygodnie odciela się od
Napisz, który z underdogów ma przesadnie wysoki


@Typeria: Czy zamiast tego, można wygrać PPV pisząc o przesadnie wysokim kursie, ale na inny zakład? Np. że walka zakończy się na punkty?
@Typeria: Moim zdaniem dzisiaj największe szasne z underdogów posiada Wiktoria Jaroniewska. Za Wiki w tej walce przemawia zdecydowanie doświadczenie gdyż stoczyła się już dwa pojedynki w federacji Fame. Pierwsza walke wygrała na punkty z Laluna w której również była underdogiem ze względu na warunki fizyczne, a w drugiej spokojnie skończyła rywalke w dosiadzie zasypując gradem ciosów. Druga sprawa jest kondycja Wiktoria jak wiemy to była zawodniczka piłki ręcznej, przeciwko Lalunie było
@Typeria:
Myślę że Amadeusz ferrari może zaskoczyć. Jeżeli graliście w ligę legend to pewnie kojarzycie postać Yasuo. Chłop wiatrakiem może zasilić niejedna wioskę. Zakładając że przy walce kurs będzie wynosić ok. 3:00 to wydają się to darmowe pieniądze bo:

-Łaszczyk nie ma okopanych nóg, jeżeli ferrari będzie praktykował lowkicki może to bardzo wpłynąć na jego szybkość która jest jego najważniejszym atutem
-jezeli ktoś oglądał walki laszczyka to z reguły rozkręcał się
@Zoltafik: Tylko typy na win kogoś - w zasadach tak jest wpisane, parę osób skomentowało zgodnie z tymi zasadami, więc już nie będziemy kombinować i niech wszyscy mają równe szanse. Tylko zakłady na wygraną danego underdoga :)
@Typeria: moim zdaniem przesadzonym kursem jest kurs na wiktorie jaroniewska, ma juz za soba dwie stoczone walki gdzie jej przeciwniczka ma zero, sheya mysle ze sila nie wygra a stres zrobi tez swoje. Jaroniewska powinna wygrac i szanse wygranej obstawiam na 65/35
@Typeria: Uważam, że Mixer ma o wiele wyższe szanse na wygraną niż ocenia to bukmacher. Jedyne co pamiętam z jego pojedynku z Popo, to wejście do klatki. Mimo żelkowej postury i wyglądu Mixera było widać w jego oczach chęć do walki, chodził po oktagonie i nakręcał się do boju. Z cięższym Popo wytrzymał 2 rundy, nie bał się wchodzić na wymiany. Poza tym nic się nie stanie jak przegra, bo i