Wpis z mikrobloga

Jak byłem jeszcze mały, a to z 25 lat temu było i często pokazywali w wiadomościach jakiś arabów czy innych turasów jak protestowali, darli japy, palili flagi i samochody, rzucali kamieniami to się bałem i pytałem taty czemu ci ludzie tak robią. Ojciec mi mówi, że to jest dzicz, że to daleko stąd, że u nas tak się nie dzieje bo u nas jest kultura, a nie to co u nich.
Teraz
wojtekbezportek - Jak byłem jeszcze mały, a to z 25 lat temu było i często pokazywali...

źródło: comment_1636645280ozvj435r4lBA8hBcRif898.jpg

Pobierz
@hyperlogic_: Dzisiaj pali flagę, mówi o chamskiej fladze, o mordowaniu Polaków przez Niemców. A w niedzielę będzie zapieprzał do Brandenburgii czy innej części Niemiec swoim BMW kupionym za niemiecką pensję, żeby w poniedziałek Niemcom kłaść płytki w łazienkach albo nosić cegły na budowie. I jeszcze szefowi obciągnie z połykiem, żeby mu dołożył 1 Euro do pensji za godzinę.
@hyperlogic_: ale prowo w #!$%@?, zaczął aferę, dał się nagrać a potem.. znika, wsiąka w tłum, ręce w kieszonki, jeszcze rzut oka, o, coś leży na ziemi, meh, to nie moje nosa podetrzeć i idę dalej, mnie tu nie było. #!$%@? prowokator, skoro tak chamsko to widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)