Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Jak zatankowałem bak do pełna to dopiero zwróciłem uwagę na cenę. 3.38 za litr gazu w #kalisz na Shellu xD

W sumie poniżej dam wykres z cenami gazu odkąd mam samochód. 99% tankowań na dwóch z trzech stacji Shella w Kaliszu, reszta to pojedyncze tankowania poza miastem.

Ciekawe czy zobaczę 5 zł za litr xD²

#codziennacenapaliwa
Pobierz Migfirefox - Jak zatankowałem bak do pełna to dopiero zwróciłem uwagę na cenę. 3.38 z...
źródło: comment_1636596914WRLwUr8MMs9VcE7t0ylqn5.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raszidq: mam Zafirę 1.6. może i w trasie jest ekonomiczna, ale w mieście jak chcesz ruszyć bardziej dynamicznie to zaraz przebijasz 15 litrów na 100 km xD
@brakloginuf: przydałoby się dłużej. Za dużo fajnych rzeczy w życiu mam teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Migfirefox: i tak najgorsze są zacinające się zawory, długie tankowanie, różne te pistolety na stacjach które czasem są rozgiełdane i nie chcą pasować. Wieczny problem a benzynę samochód i tak bierze w międzyczasie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zortabla_rt: no bierze w #!$%@? dużo, litr lub dwa na bak gazu jak często jeździsz na zimnym. Jesteś jak jeden z moich znajomych, miał auto z tym samym silnikiem co ja w swoim ale rozkalibrowanym gazem co żarł dwa litry gazu więcej. Takie same narzekania miał jak ty i opylil auto po prawie roku. Kupił betę z dieslem, oj jakie były zachwyty, niski przebieg, pali pięćitrow ropy. Ale jak się wtryski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zortabla_rt: z tymi zacinającym i zaworami to nie wiem o czym mówisz, ale może dlatego że serwisuję samochód w normalnym serwisie a nie u Zenka za oborą. Ale to długie tankowanie to rzeczywiście #!$%@?. Szczególnie jak przed tobą podjechał jakiś amerykański kolos z bakiem ponad 100 litrów xD