Wpis z mikrobloga

@Igor777: ciekawe kiedy wykopki odkryją, że wszędzie gdzie są arabowie i azjaci, podróbki marek luksusowych są na porządku dziennym i można je kupić za grosze.
  • Odpowiedz
@Igor777: No tak tak na pewno był typiarz w monclerze tam
Takiego co stać na legit kurtkę nie ciągnie do białorusi bo w Iraku już ma życie ustawione
  • Odpowiedz
@Igor777: Drogie ubranie nie zawsze znaczy bogaty właściciel. Z zachodu razem z pomocą humanitarną płyną również markowe ubrania które przysłowiowy Niemiec ponosił i oddał „dla biednych” Oczywiście na miejscu często nie trafiają bezpośrednio do potrzebujących tylko często gęsto na resell do ciuchbudy. Pewnie niektórzy wiedzą o czym mowię, u nas też są sklepy pod szyldem „używana odzież z UK”
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Igor777: ludzie którzy przybywają z Turcji która jest znana z podrabiania wszystkiego i dziwić się ze odziani w takie ciuchy. Poza tym to nie są też biedni ludzie. Przecież oni gruby hajs płacili tym co ich tam na Białoruś sprowadzili.
  • Odpowiedz
@tellet: możesz mi wskazać, gdzie coś takiego napisałem? Bo albo z kimś mnie mylisz albo nie potrafisz czytać. To wykop, więc obie opcje są równie możliwe.
  • Odpowiedz
@saintieov: Legit XD jak kogoś stać na kurtkę za ponad 5k umówmy się ze względu na znaczek bo po to się kupuje monclera to nie ucieka z chołotą na pieszo przez lasy, tylko kulturalnie jedzie na wakacje swoim nowym autem
  • Odpowiedz