Wpis z mikrobloga

  • 25
Ale ja lubię oglądać u bebzuna te druciarskie rozwiązania w domu, jak nie przedłużacze zwisające z lampy to jakieś chodniki biurowe w kuchni, wszystkie ściany w jednym kolorze, teraz ujawnił jarzeniowke w pomieszczeniu które codziennie odwiedza wielokrotnie na kilkanaście sekund xD ale też po układzie i rozmiarze domu wydaje mi się, że on tam planował założyć jakiś Januszex ale coś nie wyszło i tak został z wielką powierzchnią do eksperymentowania
#mocnyvlog
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bez przesady, skoro umie Sobie coś samemu ogarnąć to dobrze, nie każdemu zależy na wyglądzie. Dom ma fajny rozkład tylko z zewnątrz słabo wyglada. Ale jego kasa jego wybór.
  • Odpowiedz
@mati75: ale małym metrażem to nie masz się czym chwalić. Ja mam salon z kuchnią 140 metrów i wcale go nie uważam za duży, za to jak pójdę do kogoś do M3 na 60 metrach to nie bardzo umiem się odnaleźć. On budował, jak koszt metra takiego klocka to jakieś 1000-1200 zł, więc nie ma mu czego specjalnie zazdrościć. Ja budowałem 20 lat temu i było jeszcze taniej, a teraz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mike_BunnyD no ale są jakies granice, nie mówię żeby chłop miał designerskie wnętrza ale on tu uskutecznia rozwiązania jak dla obcego, mnie by po tygodniu coś trafiło patrząc na takie prowizorki a on tak żyje 10 lat xD zresztą takie zasilacze obok czajnika to już kwestia bezpieczeństwa a nie estetyki

@mati75 niech zgadnę, czy podział na mieszkania to jakaś sprytna optymalizacja podatkowa? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@IIIlIII: Gustu to on nie ma za grosz, wystarczy spojrzeć na ciuchy, ale to nie jest jego wada. Tak lubi, to tak ma. Nikogo nie krzywdzi. Gorzej z niektórymi reklamami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak, od czasów jak poleciał na 100k papieru, wtedy sprzedał jej mieszkanie


@mati75: rozstanie z "Lysa" bylo mega kosztowne. ciekawe skad wzielo sie te 100k papieru? czyzby mieli slub i wspolnote majatkowa i po podziale majatku musial ja splacic? pamietam film jak Szafa mowil, ze 100k poszlo bye-bye.
  • Odpowiedz