Wpis z mikrobloga

@FX_Zus: bałbym się do tego wsiąść. 20min w idealnych warunkach na nowych ogniwach. A co jak będzie pogoda wietrzna, zimno i pilot 100kg? 10min lotu? A co jak się bateria skończy, przymusowe lądowanie w krzakach czy na ulicy?
@PiersiowkaPelnaZiol: @RudaBrona: Test pilot: Tomasz Patan - Founder & CTO at Jetson

20 minut....
Jest pewnie cała masa, czynników która na to wpływa... wiatr, temp itd.
Ale to nie pojazd do dalekich lotów, tylko "ekstremalna" zabawka dla bogaczy.

Myślę, że jak ktoś waży mniej niż maksymalny udźwig silników to zawsze można będzie dołożyć baterii.
@PiersiowkaPelnaZiol: no chyba nie mogą tego czasu jakoś zmyślać, 12 sztuk jest już sprzedanych, jak ktoś to dostanie i okaże się, że lata 8min to byłby chyba koniec firmy. Niewiedzę sensu w takim działaniu.

15-20 min to moim zdaniem, minimum dla tego typu zabawki. Baterie nie wyglądają na jakieś ogromne więc myślę, że dla kogoś 70-75kg można realistycznie osiągnąć minimalne 15 min.
15-20 min to moim zdaniem, minimum dla tego typu zabawki. Baterie nie wyglądają na jakieś ogromne więc myślę, że dla kogoś 70-75kg można realistycznie osiągnąć minimalne 15 min.


@FX_Zus: ale to już jest zakłamanie bo on waży 85 min więc przy tej wadze według ciebie to z 8-12 minut właśnie będzie XD

nigdy w takich filmach nie pokażą całego filmu z 20 minutowego lotu bo wiadomo że nikt by tego nie
@PiersiowkaPelnaZiol: na czas loty będzie miało wpływ masę czynników nie tylko waga pilota, ale wiatr, prędkość, temperatura otoczenia.

Piszę tylko, że wydaje mi się, że nie mogą tych cyfr podawać z przysłowiowej "dupy" bo to byłoby samobójstwo dla firmy. Prawdy dowiemy się jak ktoś to sprawdzi empirycznie, może dadzą to do jakiegoś kanały z tech-gadżetami to się przekonamy.