Wpis z mikrobloga

Można się nie zgadzać niektórymi postulatami uczestników, można nie przepadać za liderami i politykami, którzy tam pójdą. Ale warto zrozumieć że pomimo tego, że jesteśmy skłóceni, poróżnieni i podzieleni to i tak jesteśmy jednym narodem i powinniśmy demonstrować to, że zależy nam na naszym skrawku na ziemi. Niezależnie od tego czy popierasz PO, Konfę, czy jesteś gejem czy hetero, jakiej drużynie kibicujesz, gdzie pracujesz. Pora się zjednoczyć!

Każdy Polak powinien w tym roku pojawić się na marszu niepodległości. Po roku gnębienia nas przez rząd pod pretekstem wirusa, po drastycznych podwyżkach podatków oraz cen praktycznie wszystkiego, po zabieraniu nam wolności oraz zmuszaniu ludzi do przyjęcia eksperymentalnej szczepionki - wszyscy powinniśmy tam być i pokazać że nie zgadzamy się na to co serwują nam globaliści oraz unia europejska która jest przez nich sterowana.

#marszniepodleglosci #warszawa #szczepienia #koronawirus #bekazlewactwa #konfederacja
Pobierz S.....b - Można się nie zgadzać niektórymi postulatami uczestników, można nie przepad...
źródło: comment_1636489036mG6KtqVv6yPK3YNu34lczK.jpg
  • 12
mam iść w jednym marszu z szurami? Nie, dziękuję.


@Dawidk01:
z PISowcami i POwcami
z gejami i hetero
z zwolennikami aborcji i jej przeciwnikami
z szurami i covidiotami
z katolikami, żydami i ateistami


w tym jednym dniu miło by było jak byśmy wszyscy poszli razem ponad sztucznie narzuconymi przez media podziałami...
@Adam_Prosty: W każdym tygodniu listopada kilka tysięcy ludzi traci życie przez to, że trwa pandemia koronawirusa. Tymczasem ja mam iść w marszu z ludźmi, którzy koronawirusa wyśmiewają? Po co?
@Dawidk01: XDD

W każdym tygodniu listopada kilka tysięcy ludzi traci życie przez to, że trwa pandemia koronawirusa.


instytut danych z #!$%@?
w tydzień to się może jeden tysiąc uzbiera, jak to jest pechowy tydzień
już nie wspominając o tym jak liczone są te śmierci lol
W każdym tygodniu listopada kilka tysięcy ludzi traci życie przez to, że trwa pandemia koronawirusa. Tymczasem ja mam iść w marszu z ludźmi, którzy koronawirusa wyśmiewają? Po co?


@Dawidk01:
chociażby po to żebyś zobaczył zrozumiał że ludzie mogą się różnić poglądami na niektóre tematy i nadal być przyjaciółmi...
@madmrzaz: ja mówię o nadmiarowych zgonach (zresztą, jakbym tylko o covidowych powiedział to bym też nie skłamał raczej), które są skutkiem tego, że szaleje pandemia koronawirusa. W poprzednim roku było kilka tygodni, że umierało nadmiarowo w każdym tygodniu więcej niż 5 tysięcy Polek i Polaków. Tymczasem lewica organizowała sobie hehe marsze kobiet, a szury z konfederacji mówili o plandemii.