Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet jak ma włączony migacz to czekam aż skręci. Ograniczone zaufanie to w tej konkretnej sytuacji podstawa do niezrobienia sobie problemu…


@Zady_i_walety Ta, nie raz mi już jakiś debil włączył migacz i czekał na frajera, który wyjedzie mu.. Trzeba uważać.
  • Odpowiedz
Nie tylko, na Florydzie mało kto używa migaczy, wszyscy stoją nawet jak nadarzający ma włączony migacz bo akurat mógł mu sie włączyć przypadkiem. Jeszcze debile włączają awaryjne jak deszcze pada i jeszcza na awaryjnych nie wiadomo dlaczego
  • Odpowiedz
nie raz mi już jakiś debil włączył migacz i czekał na frajera, który wyjedzie mu.. Trzeba uważać


@xBARTEXx: zwłaszcza, jeśli jest to złotówa. Stoję, aż skręci. Nie ufam żadnemu z nich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Handyman: ja lubię włączać kierunkowskaz i jechać prosto. I cyk darmowa naprawa lakieru, bo zasada ograniczonego zaufania, bo ja chciałem zjechać z drogi za skrzyżowaniem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet jak ma włączony migacz to czekam aż skręci.


@Zady_i_walety: też czekam. Sam kiedyś przez przypadek jechałem drogą główną i miałem włączony kierunkowskaz w prawo z poprzedniego skrzyżowania i przejechałem na wprost kolejne skrzyżowanie, na szczęście gość z podporządkowanej z mojej prawej strony zastosował tę zasadę i nie wjechał, potem też zacząłem ją stosować
  • Odpowiedz
@Handyman ja mam trochę inne doświadczenia. Pusta droga, ktoś stoi z prawej i chce wyjechać na prawo, to zamiast jechać jak ma prawie 50-60m pustej drogi, to j----y wyjeżdża mi praktycznie przed samą maską. Jeżdżę głównie po Tarnowie, nie dość, że drogi i oznakowanie na nich jest tutaj c-----e, to i ludzie jeździć nie potrafią
  • Odpowiedz