Wpis z mikrobloga

Co to za kraj, w którym kobiety są skazane na śmierć, z powodu obumarłego płodu??? W tym wypadku, aborcja jest naprawdę zbawieniem! Ale cóż, taki katolski nierząd sobie wybraliśmy (ja w każdym razie nie głosowałam).
Pamiętajcie, Izabela Sajbor to imię ofiary debilnej rządowej ustawy antyaborcyjnej!

#bekazkatoli #izabelasajbor #aborcja #bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #jbcpis #srajasmrodek
  • 54
@blablaelotrzydwazero Polska jest eleganckim przykładem co się dzieje gdy obywatele olewają swój rząd i nie chce im się protestować. Rząd robi co im się podoba, a Polacy jak te potulne baranki. Bardziej agresywni lobbują swoje ciemne interesy i się bogacą, a trzódka grzecznie daje się doić.

Tym razem, będę chyba musiała wyjść na ulice, bo mam dość bezczynności.

I co to da? Rząd jak zwykle przeczeka protesty bo ludzie są za leniwi
@krabczy: Nie będzie. Polecam się przejść do kościółka w niedziele. Kiedyś też tak myślałem, bo nie wchodziłem do środka, ale teraz polecam iść zobaczyć kościółki przed kościólkiem, bo pandemia i są zasady i dużo ludzi stoi na zewnątrz. Jeśli w takim, najbardziej lewicowym i prozachodnim Poznaniu, kazdy kościół jest oblegany ludźmi koło 30stki, to mam pewne obawy. Polakom się po prostu takie coś podoba, bo innego nie znają, rodzicie zaszczuci, więc
@milvanb: No nie wiem, rodzina mojej różowej ze wsi na Podkarpaciu ma już całkiem inne podejście do kościoła niż 7 lat temu jak zaczynałem ich poznawać,
Być może miałem na nich jakiś wpływ bo się kilka razy spielismy.
Na początku był polsko katolicki gwoźdz w głowie, dzieci ministranci a ksiądz to bóg
Z każdym rokiem byli co raz bardziej krytyczni, teraz część rodziny nawet nie przyjmuje księdza, a jednego pogonili z
@blablaelotrzydwazero: Jako libertarianie uważamy, że prawo do śmierci jest wprost bardziej elementarne niż prawo do życia.. Nasza propozycja to legalizacja eutanazji, najlepiej w formie gdzie osoba może uzyskać możliwość podjęcia aktywnej decyzji o odejściu, a lekarz jedynie umożliwia jej to.

O gurwa jakbym siebie czytał.