Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rodzina #zwiazki #relacje #nastolatki #rozowepaski #niebieskiepaski

Moja młodsza siostra (17l.) jest w pokręconej sytuacji uczuciowej z p-------m edgy kindermetalem z problemami psychicznymi. Piszą do siebie już od jakiegoś czasu i chodzą do tej samej szkoły. Gość potrafi mówić jej, że ma fantazje jak ją torturuje i zabija (nie na żarty i nie tylko ją), po czym pisze, że jest wspaniała i simpuje do niej. W realu jest cichy, wycofany i zabiera się do niej jak pies do jeża mimo ewidentnego zainteresowania z jej strony. Dla mnie to trochę pokręcone, bo c--j wie czy to serio jakiś psychol, czy po prostu chce być mhroczny na siłę. Strasznie też wymaga jej ciągłej uwagi, kiedy nie odpisuje potrafi dzwonić godzinami do niej i do znajomych, żeby kazali jej się z nim skontaktować. Jakaś rada na temat tego, co powinna robić w takiej sytuacji? Próbuję ją przekonać, żeby nie marnowała sobie czasu, ale ona jest nim totalnie zajawiona. Może ktoś z was był w wieku nastoletnim takim dziwakiem jak on i może mi dać wgląd w psychikę takiej osoby?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618463f9ee9c61000a34206f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach