Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 343
@gregory96: No bo co za problem odebrać telefon. Przecież to tylko dotknięcie ekranu i zamienienie dwóch słów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A krok dalej to - jaki to problem zostac pół godziny dłużej w pracy i pomóc reszcie pracownikom dokończyć robotę.
  • Odpowiedz
@fasttaker w polsce znajdzie sie paru januszy biznesu którzy uwzaja ze regulamin firmy jest ponad kodeksem pracy xD latwo im wyperswadować ze sie myla ale nie wiem czemu strasza #!$%@? z pracy i obnizeniem pensji XD
  • Odpowiedz
@Randinator no to nieźle. Ja kiedyś miałem problemy, bo napisałem na messengerze do typa dwa zdania na temat pracy.
Za tydzień wzywa mnie head manager, hr i pokazują mi wydrukowane screeny.
A kto mnie #!$%@?ł? Zgadnij narodowość:-P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Randinator: @gregory96: #!$%@? serio się boję, że jeszcze parę lat takich rządów POPiS i w Polsce się zostaną tylko takie Janusze. Odkąd zacząłem pracować w firmach zza granicy, to nie mógłbym w takim chlewie pracować, choć moje zdanie nieobiektywne, bo ja się w czepku urodziłem z zawodem. Na produkcji podobno korpo jeszcze gorsze.
  • Odpowiedz
@DespotaAnalny w punkt :-)
Sami Anglicy podwładni i jeden p0lak. #!$%@?ł mnie r0dak, najpierw prowokując tor rozmowy (nie, nie byłem #!$%@?). Po czasie dowiedziałem się, że latał mnie #!$%@?ć do biura non stop, lecz Anglicy się za mną zawsze wstawiali. Taki #!$%@? koliega.
#!$%@?ć p0laków na emigracji.
  • Odpowiedz