Wpis z mikrobloga

Janusz przecież to wszystko tylko dla pracowników ciągnie xD


@GienekZFabrykiOkienek: nie. Ale Janusz, jako to @dziqs1987 napisał:

Jeśli jest przedsiębiorca tzn ze jest przedsiębiorczy więc powinien sobie poradzić.


sobie pewnie poradzi, w przeciwieństwie do pracowników, którzy przedsiębiorczy raczej nie są (bo pracują na Janusza, zamiast sami zatrudniać innych)...
  • Odpowiedz
sobie pewnie poradzi, w przeciwieństwie do pracowników, którzy przedsiębiorczy raczej nie są (bo pracują na Janusza, zamiast sami zatrudniać innych)...


@Nieszkodnik: Tia, jak jeden Janusz padnie to pracownicy pozdychają z głodu xD Jak tam u ciebie, twój Janusz smaga cię batem żebyś szybciej #!$%@?ł? Najważniejsze przecież, żeby wasze przedsiębiorstwo nie upadło xD
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: po pierwsze to jest obiektywnie fałsz, istnieje na przykład kuba, laos, zapatyści w meksyku, chiny, wietnam, i boliwia
po drugie większość krajów socjalistycznych nie upadła przez sposób w jaki prowadzono ekonomię, przynajmniej na poziomie lokalnym o którym rozmawiamy. dla zsrr na przykład głównym powodem była korupcja i wykształcenie się specjalnej klasy biurokracji, której interesy zaczęły się różnić od interesów reszty społeczeństwa, przez ludzie tacy jak gorbaczow mogli dojść do
  • Odpowiedz
@xmain78: pracowałem, i w większej firmie trudniej o takie akcje bo zwykle jest jakiś zaastepujacy. Mam w dupie to że ktoś chce być niewolnikiem, no cóż twoja sprawa. Nie raz byłem świadkiem jak firma się pozbywała niezastąpionego gościa, więc nie ma takich ludzi
  • Odpowiedz
Inna sprawa to lojalność wobec firmy, dlaczego to ma działać tylko w jedną stronę? Dlaczego ja mam się identyfikować z firmą a firma w wypadku małych niepowodzeń może mnie kopnąć w d? Firma sobie poradzi, pracownik nie zawsze, duży może więcej. Więc jak słyszę ze trzeba wspierać przedsiębiorców a nie pracowników to mnie krew zalewa
  • Odpowiedz
@dziqs1987:

to już dawno powinno zostać zniesione. Jeśli od jednej osoby i to nie szefa zależy że firma może upaść to co to za firma i dlaczego ta osoba nie jest szefem? Chlon dalej takie korwinobzdury


ale #!$%@? młodego socjalisty xD
było się uczyć, to byś miał taką pracę że byś zrozumiał o co
  • Odpowiedz
po pierwsze to jest obiektywnie fałsz, istnieje na przykład kuba, laos, zapatyści w meksyku, chiny, wietnam, i boliwia


@saarii: no to jest jednak nieźle, same popularne kierunki emigracji xD

po drugie większość krajów socjalistycznych nie upadła przez sposób w jaki prowadzono ekonomię, przynajmniej na poziomie lokalnym o którym rozmawiamy. dla zsrr na przykład głównym powodem była korupcja i wykształcenie się specjalnej klasy biurokracji, której interesy zaczęły się różnić od interesów reszty społeczeństwa, przez ludzie tacy jak gorbaczow mogli dojść do władzy i #!$%@?ć całe
  • Odpowiedz
@dziqs1987:

'sam z siebie' ta, jasne, wincy libko propagandy


pracowałem w różnych #!$%@? januszexach na wschodnich rubieżach, ale w pewnym momencie nauczyłem się po prostu zwalniać czy brać L4 i elo

normalny pracodawca potrafi liczyć co mu się opłaca, no chyba że ktoś da sobie wejść na łeb różnych coachingowym #!$%@? o "wspólnej rodzinie" czy owocowych czwartkach, ale to już nie mój problem
  • Odpowiedz
@saarii: @performance_artist: tak bardzo podnosil poziom zycia ze zrobil biedote z bloku wschodniego ktora od 30 lat goni spowrotem nawet biedniejsze i rownie kiedys zacofane kraje jak Hiszpania , Portugalia i Grecja ktore go nie zaznaly a juz w latach 80 tak odskoczyly ze dzielila je przepasc. Tymczasem z Czechoslowacji zrobil sie kolejny wschodnioeuropejki biedak. No i Chiny to juz w 79 roku zakladaly strefy przemyslowe dla kapitalu
  • Odpowiedz