Wpis z mikrobloga

Od kilku dni fanatycy religijni wiją się. Do wielu dotarło, że zabili Izabelę. Spojrzeli w twarz swojej ofierze, a następnie skazali ją na śmierć.
Nie mają spokojnego snu kościelni kacykowie, grunt się pali. Pedofilia i śmierć niewinnych, to są ideały dzisiejszego polskiego kościoła.

Jak to się skończy? Całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego i upadkiem polskiego kościoła katolickiego.

#bekazkatoli #kosciol #katolicyzm #neuropa #aborcja #bekazpisu #2137
PiccoloGrande - Od kilku dni fanatycy religijni wiją się. Do wielu dotarło, że zabili...

źródło: comment_1636097341yLMs27SqXaiR3E6a5xIvFL.jpg

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
no nie wiem, jak dla mnie to większość z nich nadal wypiera się odpowiedzialności za jej śmierć, tylko zwalają na lekarza.


@shiverr: To prawda, ja nie czuje sie odpowiedzialny.

Zupełnie do nich nie trafia argument, że kiedy wg. nowego prawa lekarz miał prawo zrobić aborcję (bo płód zaczął być bezpośrednim zagrożeniem życia), to było już za późno dla tej kobiety.


@shiverr: Dokładnie, nie trafia do mnie zupełnie.
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: nie, masz zwalić ze napisałeś że szkoda ładnej. Nie zakładam że Twoja intencja było, ładna to szkoda, nie ładna nie szkoda, ale tak to zabrzmiało. Nie wiem po co podkreślanie urody w kontekście tego że umarła osoba.
No jeszcze rozumiem jakbyś ja znał, ale to dla ciebie obca osoba.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Ale to ci tzw. "niepraktykujący" i ci, którzy chodzili do kościoła bo mama kazała i potem im tak zostało. "Fanatycy" o których piszesz to grupa, do której nic nie dotrze, bo sam fakt wątpienia w to, że jakiekolwiek religijnie motywowane decyzje MOGĄ, choćby POTENCJALNIE, być błędne, jest w ogóle nie do pomyślenia - to ten typ, co nie przeczyta nawet artykułu niezgodnego ze swoimi przekonaniami, bo się boi, że
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Chłopie, przekaz sączy się z jedynej prawdziwej telewizji taki że to wina lekarzy. Że nie tylko zabili kobietę ale i dziecko na które nikt nie zwraca uwagi! Niech buk trzyma ich w opiece w takim razie, lecimy dalej, zaostrzenie kar za aborcje w drodze. Kaja powinna wisieć jak i reszta świty za to i zgony „covidowe”
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: nie znam za bardzo sprawy, wtedy kiedy miala goraczke i wymioty to bylo juz po obumarciu czy przed? W każdym razie to nie jest istotne czy plod zywy czy nie bo jak istnieje zagrozenie zycia to nie ma to znaczenia.
  • Odpowiedz
no nie wiem, 10 lat temu był Ruch Palikota w Sejmie, mam wrażenie że dzisiaj jesteśmy dalej niż wtedy


@Almagest: No, 10 lat temu był Ruch Palikota i PO i władzy. Dzisiaj mamy PiS u władzy i Konfederacje i Polske 2050 w Sejmie (już niedługo). Także no.
  • Odpowiedz