Wpis z mikrobloga

Ehh, kiedyś to się szukało informacji na temat ćwiczeń w "internecie", każdy był samoukiem, albo się patrzyło na osiedlowych siłkach jak ćwiczyli największe byki, no i ludzie wyglądali lepiej niż teraz.

Raczej poza zawodowcami nikt nie słyszał nawet o trenerach personalnych, a teraz każdy wieszak co ledwo bierze 80kg na klate ma: trenera, dietetyka, catering.

Teraz na sieciówki ludzie chodzą strzelić zdjęcie, zrobić snapa, poudawać, że coś robią i fajrant, niedawno paru znajomych wyciągnąłem na siłownie i bez wyjątku każdy więcej czasu spędzał na snapie, ig niż ćwiczeniach. Co najlepsze mimo tego, że nie wyglądają to publikują swoje zdjęcia.

Potem zaczynają się ploty, że on bierze bo wygląda. No może i po części jest w tym prawda ale od samego bicia się nie rośnie, napewno nie rośnie się od siedzenia na social mediach.


#przegryw
#mikrokoksy
  • 10
@smok_bozy: @dsomgi00: Noszenie czegokolwiek od WK jest jak wystawienie sobie certyfikatu inteligencji... a raczej jej braku.

Każdy trener personalny jest do dupy, gdyby ktoś siedział obok mnie i się darł do ucha: "yyy jeszcze raz... dasz rade... tak trzymaj..." to bym mu wysprzęglił.
@Karolak01: Nie każdy trener personalny jest do dupy, owszem jest masa takich niezbyt nadających się do tego zawodu ale znajdą się także ci porządni i jak ktoś ma taką potrzebę to niech korzysta z ich usług ¯\_(ツ)_/¯
niedawno paru znajomych wyciągnąłem na siłownie i bez wyjątku każdy więcej czasu spędzał na snapie, ig niż ćwiczeniach


@Karolak01: zmień znajomych, albo (co bardziej prawdziwe) przestań pisać naciągane historyjki. Od ponad miesiąca kursuję po sieciówkach i jakoś nie zauważyłem takiego instagramowego oszołomiarstwa z pstykaniem fotek, zamiast ćwiczenia.
To już bardziej wyróżniają się "trenerzy", wypsikani perfumami na maksa, którzy siłownię traktują jak wybieg dla modeli i gwiazdorzą jak połączenie geslerowej z rozenkową-majdan
Nie czaje jak można się tak pruć do wszystkiego. Ja jak idę na siłownie to robię swoje i humor gituwa, a tu co drugi musi skontrolować co kto nosi, jakimi perfumami się psiknął, albo czy ćwiczy z trenerem xD