Wpis z mikrobloga

wykop to takie zbiorowisko ludzi, którzy widząc być może głupie pytanie, być może wynikające z braku znajomości tematu dostają wielkiego incydentu kałowego xD
zamiast otrzymać jedną odpowiedz: "to będzie niebezpieczne i nie jest standardem" dostaję 140 pojazdów i wiadomości z bulem dupy od ludzi którzy nawet nie wiedzą jakiej maszyny dotyczy pytanie xD
żałuję, że ja nie urodziłam się wiedząc wszystko, tylko muszę się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a najśmieszniejsze w tym jest to, że po rozmowie z dyrektorem produkcji, i tak w opisywaniu procesów mam nigdy nie zakładać, że ślusarz sobie siedzi i patrzy przy czasochłonnym jednostkowym cięciu, bo piła jaka jest na zakładzie w razie pęknięcia taśmy zatrzymuje pracę i nikomu ręki nie urwie ¯\_(ツ)_/¯

#pracbaza #warsztat #cnc #kiciochpyta #praca #zalesie #wykop #boldupy
Pobierz
źródło: comment_1636013173THhC02Jia5evWAUwKNB1Eq.jpg
  • 21
@Agatk: Może dlatego że ludzie kojarzą Ciebie z poprzednich postów jakie pisałaś i potem kasowałaś. I jesteś po prostu niebezpieczna na tym stanowisku xD
Odpowiadając dlaczego: Nie masz wiedzy, pytasz się na portalu ze śmiesznymi obrazkami o rzeczy od których może zależeć czyjeś życie, nie masz elementarnej wiedzy jak działa branża, może to wszystko możnaby było wybaczyć ale Ty nawet przepisów BHP nie znasz.
@Agatk: czego sie spodziewalas po sfrustrowanych przegrywach, ktorzy za wszelka cene chca dowalic kazdemu, kto jest wyzej w hierarchii niz oni sami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) probuja sie dowartosciowac na przerwie przy tasmie, trzeba im wybaczyc ;)
@Agatk: ja #!$%@? xD #!$%@?łaś do pieca i się dziwisz, że cię wykopki zjechały? Fakt, ci co #!$%@? się do twojej płci to przesadziły ale twoje podejście i dyrektora produkcji to dla mnie śmiech na sali. Nawet przy automacie prawie zawsze jest ziomek co pilnuje czy coś się nie #!$%@?. I ten argument o zabezpieczeniu :) już nie jeden na tym się przejechał
@Agatk: jesteś niekompetentnym pracownikiem na stanowisku. Szukasz rozwiązania problemów zawodowych na serwisie ze śmiesznymi obrazkami. Wiedziałaś że takie pytania w pracy mogą pokazać twój brak wiedzy więc szukasz odpowiedzi po internecie.

Życie pisze najśmieszniejsze scenariusze i wiadomo że to nie bait. Pracodawca pewnie sie cieszył że znalazł kogoś do pracy za 2800 przy biurku (wuj tam z kwalifikacjami), a ty sie cieszysz bo nie musisz pracować fizycznie. xD
@Agatk: jak ty pytasz ludzi na wykopie o to co powinnas wiedziec, jak jestes podobno kierownikiem to kto tu #!$%@? jest jebniety XD jak jestes chlopem to idz sie #!$%@? w leb jak baba to zrob to dwa razy i sie zwolnij i do garów XD
@dawid131: @technic: ale wiecie że ona nie ma tam nic do powiedzenia? xD nikt o zdrowych zmysłach nie da tępej dziuni władzy w takich sprawach. Często w januszexach jest tak, że zatrudnia się młoda dupę jako maskotkę dla starych dziadów z biura i tutaj tak jest na 100%. Dali jej najniższą krajową i się cieszą, bo mogą spermic do niej a ona tez zadowolona bo w jej mniemaniu ma pracę
@Agatk: właśnie w tym poście przyznajesz że jesteś koordynatorem bez żadnej wiedzy która na to stanowisko jest potrzebne. Nie wiem jak, ale domyślam się w jaki sposób zdobyłaś tę prace ( ͡° ͜ʖ ͡°) aa i jeszcze jedno, nikt nie rodzi się wiedząc wszystko, ale zadawać takie pytania na portalu ze śmiesznymi obrazkami? to tylko potwierdza moje przypuszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)