Wpis z mikrobloga

To jest serio jakiś nieśmieszny żart to co się dzieje na insta XDDD Oha robi z siebie ofiarę w najnowszym poście jaka to ona nie jest biedna bo została nazwana gruba i pryszczata i większość uczestników płacze w komentarzach i na insta story jaka to wika jest wredna i straszna a kobiety powinny się wspierać. Dlaczego Wika miała byc dla tej Lohy miła po tym jak została zgnojona w hotelu przez nią? To są szczyty żenady i bezczelności żeby uczestnicy którzy nazywali Wike w programie obrzydliwa #!$%@?ą mieli czelność kogoś oceniać. Himalaje hipokryzji xD

#hotelparadise
  • 18
@Rosalinea: Ktoś napisał Loszce o drinku, ale trochę przekręcił sytuację i napisał, że jej do drinka napluły. I jedyne co skomentowała, to że nikt nikomu do drinka nie napluł, co wy wymyślacie!!!!1111 A to, że był to stary drink, który według nich śmierdział i wpadły na genialny pomysł żeby "dać go TEJ SZMACIE" (czy tam kur*ie, już sama nie wiem jaki to był epitet), to już nieistotne!
@deyna123: może ktoś to zrobi. Tych filmików przecież tyle tu było. Ale jak Czeczen pocisnął kiedyś NoNo, to od razu wyłączyła opcje komentowania. Takie wszystkie są odważne jak się o ich błędach rozmawia.
@deyna123: Btw, taka biedna z Ohy ofiara, tak ją to zabolało, ale drąży temat ile się da, nie dość że napisała o tym w poście, to jeszcze dosłownie każde pytanie które wstawia na story jest dokładnie na ten temat ;)
@Rosalinea: oj wstawić to tej Losze i Klauno - super filmik,czy ja dobrze rozumie Klauno która mówi o Wiki,,ale wiesz że każdy ją tu (tu nie rozumiem)bo ona taka latawica jest ,nawet Przemka ,,chciała"(też nie zrozumiałam bo wiatr hula,no i że mówią o pandorze jak to będzie grubo-czyli padło to pytanie