Wpis z mikrobloga

"Oprocentowanie kredytów złotowych jest aktualizowane co trzy miesiące. Możliwe więc, że kredytobiorcy jeszcze nie zobaczyli efektu październikowej podwyżki stóp. Tym silniejsze będzie uderzenie w styczniu, gdy w nowej racie skumulują się podwyżki z października, listopada i być może grudnia."

Ten momęt kiedy memy wyprzedają rzeczywistość XD Generalnie jest to tragiczne dla gospodarki ale i tak XD
#nieruchomosci #inflacja #gielda
Gustav88 - "Oprocentowanie kredytów złotowych jest aktualizowane co trzy miesiące. Mo...

źródło: comment_1635952162N0kcxpMGHMW5AkBzkOufQQ.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KakaowyTaboret
@Wittus
Nadpłaty xddd ludzie z zarobkami 4 koła i wyzerowane konta na remonty a wy o nadplatsch gadacie. Co najmniej 20 procent kapitału trzeba by było wpłacić by obniżyć odsetki za procent.
Dwa to banki powinny robić stałe raty dla kredytobiorców a nie gadanie o nadpłata ch
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gustav88: 2021 r. kredyty hipoteczne oparte na stałej stopie procentowej stanowiły 11,2 proc. sprzedaży. Nasz naród to banda kretynow, jak przy 0 stopach można brać kredyt na zmiennej stopie?
  • Odpowiedz
@parathormon: Tak samo jak te w kredycie. Imo lepiej żeby bank tracił niż ja, a za kasę która miałbym nadplacic lepiej sobie kupić coś co nie straci na wartości tak bardzo - czyli zależnie od tego ile masz do nadpłaty działkę budowlaną albo nie wiem, zrobić remont mieszkania. Ale to nie jest porada inwestycyjna, mówię jak mi się wydaje i co sam planuje zrobić (mógłbym spłacić cały kredyt ale chyba
  • Odpowiedz
  • 0
@rachuneksumienia spłacając kredyt w ratach miesięcznych, to nadpłapacajac poza harmonogramem spłat. Spłacasz tylko małą kwotę odsetek która się naliczyła od dnia zapłaty ostatniej raty. Pozostała część idzie w całości na poczet spłaty kapitału pożyczonego. Następnie kwota pozostałego kredytu jest przeliczana i jest albo niższa ratą przy takim samym okresie kredytowania, bądź taka sama rata ale że skróconym okresem.
Piszesz do ludzi ze nie mają pojęcia, a sam piszesz jakieś głupotki.
  • Odpowiedz