Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niepopularna opinia ale nie zależy mi na seksie i co więcej im bardziej dziewczyna zwleka z czułościami tym bardziej jest dla mnie wartościowa. Nie chodzi mi o to żeby była niedostępna albo pozwalała w przeszłości innym na więcej a tobie akurat nie. Chodzi mi o racjonalne podejście do tematu, czyli im więcej czasu razem, emocji, wspólnie przeżytych chwil i uczucia tym bardziej się otwiera. Dziewczyny, z którymi udawało się całować na 1-3 spotkaniu po kilku piwach skreślałem od razu. Dziewczynę, która po miesiącu dawała znaki, że chce COŚ TEGO tak samo. Serio? znamy się dopiero miesiąc i jesteś gotowa na to, że mogłabyś mieć przypadkiem dziecko (tak, nie myślała o żadnym zabezpieczeniu w tym momencie). Jeśli jest taka pewna to jak się zachowywała wcześniej w takim razie? Jakie miała doświadczenia jak natrafiła na kogoś przystojniejszego? Jakie miała doświadczenia kiedy była młodsza i bardziej naiwna? Zawsze szukałem i dawałem do zrozumienia, że nie szukam przelotnych relacji itp żeby odsiać tego typu osoby a i tak osoby, które znajdywałem do relacji tak szybko podchodziły do tematu?

#seks #zwiazki #relacje #przegryw #podrywajzwykopem #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618255085ec838000a7ef546
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozsądne podejście, bo podchodzisz do sprawy głową, a nie tym co między nogami. W dodatku inwestujesz w długotrwałą relację, czyli coś tracisz, żeby potem mieć większe zyski. Ale wielu Ci tego nawet nie przyzna. ¯\_(ツ)_/¯

przegryw czeka a czad rucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zachodni: "Ruchanie" skończy się u chada po 40. gdy do akcji wkroczy łysinka i brzuszek, a Kolega jeśli dobrze wybierze, a
  • Odpowiedz
@Uberyzator: > @AnonimoweMirkoWyznania: No najlepiej znaleźć taką która w ogóle ciebie nie pożąda, nie czuje żadnej chemii i może czekać pół roku żeby się „otworzyć”. Najlepszy materiał na długi i szczęśliwy związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Uberyzator: Najlepiej będzie jak mu się trafi normalna dziewczyna bez specjalnych skaz na psychice, co po prostu się stresowała i była lekko nieśmiała z powodu tego i braku doświadczeń.
  • Odpowiedz
Niepopularna opinia ale nie zależy mi na seksie i co więcej im bardziej dziewczyna zwleka z czułościami tym bardziej jest dla mnie wartościowa.


@AnonimoweMirkoWyznania To już dawno nie jest skuteczna metoda, najwyżej kobieta będzie łatwa dla wszystkich i trudna dla ciebie
  • Odpowiedz