Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! Wiec wczoraj przed pójściem spac ok 3 w nocy, przypadkiem zobaczyłem ze jest glosowe AMA na twitterze na temat BurgerBurn'a. Włączyłem sobie z telefonu do snu, myslac ze posłucham sobie kilkanaście minut, zasnę a to samo sie skończy i wyłączy. Wiec z tego co usłyszałem
:
- BurgerCoin teamowi zalezy na swoim nowym tokenie, mam wrazenie ze traktuja je jak swoje dziecko i obecnie sami wykupuja dipy
-Developer jest z Atlanty, USA
- Developer sam dorobil sie na SafeMoon, i stad ma kase na dokupywanie dipow, ktos mu sugerowal, zeby przedstawil swoje pomysly w spolecznosci safemoon, a ta moze pomoc. Byl w pierwszym tysiacu Holderow.
-Odniosłem wrażenie z tego AMA, ze to jest cos wiecej niz zwykly P'n'D, ze maja oni jakies wieksze cele, chca wesprzec pracownikow gastro ale niestety przysnąłem wiec nie wiem co bylo dalej, wiec moze to sie okazac przyszlosciowy token, ale moze byc tez tak ze updanie za tydzien czy dwa.

Najdziwniejsza rzecz stala sie ok 5:30. Obudził mnie jakis glos przez telefon. Okazalo sie ze AMA albo nie skonczylo albo moze byla kolejna runda a ja dalej bylem w nim zalogowany? Nie otworzyłem nawet oczu, ale slyszalem ze cos gadali o BurgerBurnie . No i zszedl temat na wybor laureta konkurusu z twittera. Dev mowil , ze musial odsiac boty itp. No i mowi nagle ze zwyciezca konkurus jest Ludwik Drapichrust! Ja w szoku bo nie wiem czy to snie na jawie czy to dzieje sie naprawde.Dalej spie, bo super, ale przeciez musze sie wyspac. Ale nagle slysze, ze dev mowi, ze widze ze Ludwik jest z nami na czacie i zaraz sie z nim polaczymy, a jak nie to nagroda przepada.Nie wiedzialem co robic, az zaczalem sie trzasc z ekscytacji. Od razu w mgnieniu oka sie przebudzilem i nie zapalajac swiatla ,jakims cudem udalo mi sie podlaczyc pod czat glosowy no i okazalo sie ze to nie sen. Pol przytomny tlumaczylem sie czemu lubie BurgerBurna oraz przedstawilem sie jako reprezentatn wykopkow :D.Czulem sie jak w tym powiedzeniu, gdzie obudzony w srodku nocy musisz miec wszystko w jednym placu. I o dziwo mialem :D Dev zdradzil ze ma korzenie polskie, ale nie mowi po polsku. Mowil ze kilka wykopkow sie z nim kontaktowowalo ( przyznac sie ktorzy to?) A i jest zainteresowany otworzeiem telegramu polskojezycznego. Takze dzis mam otrzymac moje 100B ( na polskie o chyba milardy) BurgerBurn'ow. Powiem, ze te ichniejsze AMA przekonaly mnie , ze to nnie jest pump and dump coin. Oczywiscie jak to sie dalej potoczy, tego nik nie wie. Ale widze ze caly team robi co moze zeby pchnac to dalej.

Co wazne postanowilem przekazac czesc, a moze nawet calosc swojej wygranej dla spolczenosci wykopkow.Udalo mi sie wejsc calkiem wczesnie, po wpisie mirka, i sprzedalem kilka procent, wiec jestem juz zwyciezca. Glownym celem mojego rozdajo jest promowanie tokenu oraz moze np przekazanie certyfikatu wykopkowi ktory kupil coina na samej gorze i sprzedal na samym dolku? , zeby obnizyc mu kurs wejscia? Jeszcze nie wiem, , jak ma ktos jakies ciekawe pomysly to piszcie w komentarzach. Bylby ktos zainteresowany telegramem polskojezycznym?


#burgerburn #kryptowaluty
ludwikdrapichrust - Siema Mirki! Wiec wczoraj przed pójściem spac ok 3 w nocy, przypa...

źródło: comment_1635848119ks9RiuHBsHsAZMRLKQjGJt.jpg

Pobierz
  • 30
@ludwikdrapichrust: a ja w ogóle pierwszy raz mam do czynienia z giełda, dzięki burgerowi, bo naczytałem się komentarzy mirkow. Kupione za $50 i tak sobie trzymam, bo nawet nie wiem w sumie do końca jak się sprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak już tak dobrze się z brat... znaczy z twórcą dogadujecie, to zasugeruj mu, żeby udostępnił grafiki do wykorzystania przy memach. Niech to wrzuci z przezroczystym tłem na jakiś portal i udostępni link do pobrania. Dodatkowo może ogłosić konkurs na najlepszego mema z nagrodą + osoby odpowiedzialne za sosziale niech nimi spamują gdzie się da. Ewentualnie niech przygotują jakieś projekty naklejek na papierki do burgerów albo gotowe opakowania, które każdy będzie mógł