Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: idąc Twoim (#!$%@? poniekąd) tokiem rozumowania, za parę - paręnaście lat będziesz pisał "Tato dlaczego nie mogę jeść w restauracji z innymi, Tato dlaczego nie moge bawić się z innymi, Tato dlaczego nie mogę iść do kina z kolegami?" I też będziesz się śmiał i porównywał to do chodzenia po chodniku?
  • Odpowiedz
Właśnie nic z tych rzeczy nie musisz, a możesz, jest to opcjonalne


@PlesniakPospolity: Serio? Mama wie, że ćpiesz? Jeżeli chodzi ci o to chodzenie do szkoły to miałem na myśli obowiązek edukacji, nie chodzenie do szkoły jako chodzenie, na gruźlicę też nie ma obowiązku szczepić dzieci? Więc zgadzam się tobą samozaoranko szura jakim jesteś xD
  • Odpowiedz
I też będziesz się śmiał


@ChansonsDeGeste: Tak, bo to są fanatycy, którzy czują się bohaterami, bo media im wmawiają że usługiwanie despotycznym totalitarnym władzom jest jakąś cnotą, jedyne co w życiu mogą zrobić żeby poczuć się lepiej to założyć maskę na ryja i przyjąć szczepionkę i być posłusznym barankiem, daje im to poczucie elitarności, wreszcie są kimś i mają wpływ na coś, ratują świat przed zagładą, na dodatek pogarda względem niezaszczepionych
  • Odpowiedz
A człowiek podczas nauki historii się dziwił jak mogła przejść dehumanizacja różnych ras i klas społecznych w przeszłości. Niby normalni ludzie których mijasz na ulicy, a w środku chore #!$%@? popierające segregację. Obrzydliwe myśleć w jakich czasach nam przyszło żyć.


@ActiveekHere: to są zwykli faszyści. Przed IIWŚ też znikąd nie wzięło się tylu sku&wieli którzy stworzyli to piekło, oni są wszędzie tylko w normalnych czasach muszą się ukrywać ze swoim popapranym
  • Odpowiedz
na gruźlicę też nie ma obowiązku szczepić dzieci?


@HaSSaN: #!$%@? co wy macie z tą gruźlicą czy inną czarną ospą XDD Jest coś bliżej, coś bardziej podobnego w objawach, na które szczepienia nie są przymusowe, mało tego też zaczyną się na g. Masz zagadkę na resztę dnia, udanej zabawy.
  • Odpowiedz
takich jak ja jest pewnie z 95% populacji którzy wierzą naukowcom zamiast danym z dupy


@HaSSaN: Jakoś na ulicy i w sklepach tego nie widać bo ludzi w maskach to można liczyć na palcach jednej ręki XD
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Już napisałeś elo, to racz spieprzać, bo i tak z tobą rozmawianie nie ma sensu.

Tak czuję się elitarnie bo wierzę autorytetom z konkretnych dziedzin

@HaSSaN: Ton twojej wypowiedzi na to wskazuje

takich jak ja jest pewnie z 95% populacji

@HaSSaN: to są te dane z dupy o których będzie poniżej?

zamiast danym z dupy xD.

@HaSSaN: ja się powołałem na oficjalne statystyki śmiertelności które przeglądam z
  • Odpowiedz
@artur7177: A kto każe nosić maski na ulicach? Przecież już dawno wiadomo, że maski na świeżym powietrzu się nie sprawdzają xD. A co do maseczek w sklepach to chyba tylko u ciebie na wsi nie noszą xD.
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Ja nie biorę udziału w żadnej dyskusji o maseczkach w pomieszczeniach, nic nie napisałem o tym czy maseczki działają czy nie działają. Wyraźnie napisałem w swoim komentarzu, że

jedyne co przeglądam to statystyki śmiertelności


masz za dużo chromosomów że nie ogarniasz kilku wątków na raz, czy za mało szarych komórek?
  • Odpowiedz
@artur7177: Ja to widzę w taki sposób.
Rodzic jest po to, żeby wychować i zabezpieczyć dziecko najlepiej jak potrafi.
Wstawianie takich obrazków, czy tych drugich w stylu „szczepimy tylko dzieci które chcemy zatrzymać” jest tak samo słabe. Ciężko robić swoje i odczepić się od innych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak czuję się elitarnie bo wierzę autorytetom z konkretnych dziedzin, zamiast brać wszystko na swój chłopski rozum ja to wy robicie


@HaSSaN: Kilka dni temu w TVN wypowiadał się alergolog / pulmonolog, który twierdzi, że grypa jest groźniejsza od covida, którego nie powinniśmy się bać, pisowski lekarz Sutkowski wypowiadał się w podobnym tonie w 2020 mówiąc, że nie ma się czego bać i w ogóle "koronaświrus". W 2021 otrzymał kasę za
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: Żal mi cię typie serio, skoro nie potrafisz zrozumieć tak podstawowej wiedzy, że pomimo tylu zachorowań, zgonów, badań i tak jeszcze niewiele wiadomo o covidzie a tym bardziej nie było wiadomo rok czy prawie 2 lata temu. Wtedy lekarze tak a nie inaczej się wypowiadali teraz zmienili narrację bo są świadomymi ludźmi ale dla was to jest pożywka do snucia kolejnych teroii spiskowych z dupy o łapówkach od Fajzera xD
  • Odpowiedz