Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DiscoKhan: Ja po prostu wierzę nauce i naukowcom w przeciwieństwie do was szurki xD. Poza tym gdzie ja napisałem, że jestem zwolennikiem maseczek u dzieci? Ale się czarmandery odpaliły ja #!$%@?ę xD.
  • Odpowiedz
z piwnicy ty wogole wychodzisz czy mama nadal jedzenie donosi?

@K_O_R_N_I_K: że co? Ja sobie żyje normalnie od samego początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No to by się zgadzało. Tak jak nie wychodziłeś z piwnicy wcześniej, tak nie wychodzisz teraz. Czyli normalnie xD
  • Odpowiedz
@HaSSaN: atakowałeś kolesia który był przeciwko maseczkom u dzieci, wynika to z kontekstu.

Tak się składa, że ja orzy okazji pandemii zacząłem Nature prenumerować. "Naukowcy" uzależniają skuteczność maseczek od ogólnej higieny w danym państwie, przy słabej higienie są wręcz szkodliwe. Dlatego maseczki w Szwecji, Niemczech albo Finlandii były pomocne i dlatego to samo w Polsce już takie fajne nie jest. Maseczki są skuteczne jeżeli nie chowasz ihh do kieszeni, przy zdejmowaniu
  • Odpowiedz
@HaSSaN:

Tato, dlaczego muszę chodzić po chodniku, tato dlaczego muszę zapinać pasy w aucie, tato dlaczego muszę chodzić do szkoły, tato dlaczego muszę jeździć w foteliku, tato dlaczego muszę się szczepić na gruźlicę? Ponieważ brakuje ci Arczi jaj żeby wyjść na ulicę i zaprotestować przeciw temu xDDD


nowy porządek świata wszedł ci za mocno
  • Odpowiedz
  • 1
@HaSSaN: Skąd ci w ogóle przyszło do głowy, że nie protestujemy przeciw obowiązkowi zapinania pasów lub szczepień? Nie każdy jest konformistą przyjmującym status quo jako coś normalnego i optymalnego.

Pocieszające jest to, że gdyby do władzy doszedł jakiś dobry człowiek i całkowicie zlikwidował obowiązek szczepień dzieci, a nawet ich zakazał, to wciąż gówno byście z tym zrobili. Bo co niczego nie jesteście zdolni.
  • Odpowiedz
@artur7177: I masz świetą racje, sam z żoną i dziećmi na dworze bez tych szmat chodze, a policja zawsze ja przejeżdzała to udawała, ze nie widzi bo sami doskonale wiedzieli, że to bez sensu karac za takie coś xD
  • Odpowiedz
@artur7177: u mnie sama prawda, nie mam odwagi by się postawić bo nikt mnie nie nauczył walki o swoje a jak ktoś do mnie głośniej powie na ulicy to stoję sparaliżowany jak słup soli. I co, uważasz że fajnie jest wysmiewa takie osoby?
  • Odpowiedz
  • 5
@HaSSaN:

Ja po prostu wierzę nauce i naukowcom w przeciwieństwie do was szurki xD.


Twoja religia jest bardzo agresywna i szkodliwa dla otoczenia.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie wyjdziesz na ulicę przeciwko obowiązkowi uczęszczania twojego dziecka do szkoły? Jesteś przecież wolnym człowiekiem!! Idź i protestują!


@HaSSaN: Może dlatego, że przeciwko temu obowiązkowi nie ma nic przeciwko, a jest to wręcz pożądane? Ale macie kibel w głowie
  • Odpowiedz
u mnie sama prawda, nie mam odwagi by się postawić bo nikt mnie nie nauczył walki o swoje a jak ktoś do mnie głośniej powie na ulicy to stoję sparaliżowany jak słup soli. I co, uważasz że fajnie jest wysmiewa takie osoby?


@ponerLokej: nie fajnie, ale też niefajnie żyje się w społeczeństwie które boi się własnego cienia, które na słowo mandat zaciska mocno pośladki a na słowo sąd to już są
  • Odpowiedz
Za to w internecie są wyszczekani za trzech. W realu co najwyżej na ciebie groźnie spojrzą spod szmaty XD


@Vanni: Dokładnie. Śmiac mi się zawsze chce z tego spojrzenia nienawiści w sklepie XD
  • Odpowiedz